| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čauky!
Včera jsem byla celý den s prácí na výletě.Bylo to naprosto úžasné.
Jeli jsme do Prachatic se podívat do nového hospice,prošli město,pak na Lomec do barokního kostelíku,do zámku Kratochvíle a jeli jsme lanovkou na Kleč.Český Krumlov už jsme nestihli,ale zato suprovou restauraci ve Včelné,kde měli vše za babku a naprosto dokonalé.To jsme ještě dostali ráno sáček se svačinou,pak řízek s chlebem,pohár jsme si koupili v zámecké cukrárně a pak ta večeře neměla chybu.Takže jsem najezená ještě na celý dnešek.;)

Shirin,Jonáše neberu,potřebuju si taky od něj odpočinout a domluvili jsme se,že pojedou pánskou jízdu s manželem na chatu,jestli bude pěkně.Když ne,tak si program vymyslí doma.
Letos jsem Jonášovi nedávala moc kroužků,má jen keramiku,která ho moc baví a pak jsem chtěla něco sportovního,i Dr. mi to doporučovala.Tak jsem ho přihlásila do míčových her.Ale to uvidíme,jak bude.Kdybych viděla,že mu to nesvědčí,tak ho odhlásím.Jinak má klavír a nauku a to je vše.
A Sammík má vyučování do půl třetí a pak ještě kroužky?To ty kroužky mají do půl třetí,ne?Ale stejně,jestli mají ještě po vyučování každý den kroužek,tak si myslím,že na ty prvňáky je to moc a pak je možná z toho rozhozený.Jonáš chodí kromě jednoho dne ještě do družiny a vyloženě to vyžaduje,že si tam odpočne.
Taky chodí spát o půl osmé a ráno někdy vstává dost těžko.Ale na 7h už to posunout nejde,to nestíháme.Musí si zvyknout,je to ted horší po těch prázdninách.

Holky,mám dotaz,jak se dostanete z vlakáče na tu Havírnu?Já teda Letovice trochu znám,ale zrovna od vlakáče vůbec nevím,kterým směrem ta Havírna je a jestli ty 2km Tobiáš ujde....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.