| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mladé ženy kouří i v těhotenství

Stát nejen Vámi zmíněnou etnickou skupinu zaopatřuje už od narození. Kojenecké ústavy, školky, škola, výchovné ústavy a diagnostické ústavy, věznice - zprvu pro mladistvé. Vše stojí dost peněz. Jeden den v base přes litr, předstupně v podobě výchovných ústavů budou jen o něco lacinější. Není tam třeba tolik investovat do zabezpečení objektů. Na druhou stranu je to spíše útěkové zařízení s návratem v Taxi, rozuměj s doprovodem policistů. Takže mnozí nepřizpůsobiví se takto protlučou životem a ve vězení končí opakovaně. Když jim nakonec dojdou fyzické síly na páchání trestné činnosti, odejdou do starobního důchodu. I kdyby dostali jen existenční minimum, je to krajně nespravedlivé vůči lidem, kteří nekradou, netýrají své blízké, nedopouští se násilné trestné činnosti, neprzní malé děti až třeba nevraždí. Tito lidé by si zasloužili tresty uplatňované v muslimských zemích. Za krádež například useknutí ruky, za vážné ublížení na zdraví, zbavení zraku, za vraždu trest oběšení... Evropa již dávno zdegenerovala a mnozí naivkové stále volají sláva Evropě. Politici se veřejně bojí nazývat věci pravými jmény, protože jsou dalšími pokrytci napadáni. Tak, v takovém světě žijeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.