| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když neplodná ženská kojí dítě aneb Zázrak adoptivní laktace

Protože všechno je otázkou priorit.
Pro někoho je kojení jedna z velmi důležitých věcí a jsou schopni kvůli tomu vydržet kde co (vím, co všechno se dá vydržet, záněty, rozpraskané bradavky, několikatýdenní odsávání a krmení dítěte ze stříkačky, protože se prostě neumělo přisát...). Pro někoho je důležitější pohoda doma a ne věčně "bolavá" maminka (mě teda kojení první měsíce opravdu dost bolelo + další potíže). Jiný má málo informací a neví, jak dál, když se vyskytne problém. Další zase nevydrží řvoucí dítě při laktační krizi (či jakékoliv jiné krizi) a nabídne flašku. Někdo se cítí hodně vyčerpaný a doufá, že po zrušení kojení zase nabere síly (to zase např. já po 13 měs. prvního dítěte). Taky nechápu kamarádku, která neměla žádné větší problémy a po 6 týdnech s kojením přestala. Ale asi za to trošku může i její doktorka, protože miminko přibývalo trošku méně než "tabulkové" mimi a doktorka začala strašit. Mě obě děti vůbec nepřibývaly tabulkově, ale já i manžel jsme spíše drobní a nečekáme, že budeme mít cvalíky, naštěstí mám vstřícnou doktorku. Důvodů je opravdu spousta. Obdivuju každého, kdo to zkouší, ale neodsuzuju toho, kdo ne - spíš to nechápu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.