| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Bydlení s tchánovci

Ahoj lindo a ostatní! chci přihodit moje zkušenosti aby mohly pomoct druhým, Evu a katku naprosto chápu a Ivaně závidím a tobě Lindo bych chtěla říct jak to vidím já. v dnešní mé zkušenosti bych jeho rodičům už nešla ani za nic zvlášť kdybych viděla to s tou neteří jak se k ní zachovala. já u manželových rodičů bydlím rok, to jsem stále chodila do školy a nebyl čas si s ní povídat a tak jsem se o víkendu dokázala dobře přetvařovat že je milá a super. teď už chodím do práce- prodávám ve večerce, a tak jsem celý den doma a tchýni a tchána už nemůžu vystát. klacky pod nohy mi nehážou, ale manžel je jedináček, a tak je na něj fixovaná, kdykoliv někam jede vždycky se mu narve do auta, a já už mám na něj pak zlost že neumí taky jet bez ní, abych se s ní dohodla jako může Ivana nepřipadá v úvahu vždy by byla uražená, navíc řeší jenom politiku a tak se pobavit o zahradě, dětech ( to mi jen vypráví o manaželovi), či počasí nebo jak se má- neexistuje. a tak si stěžuje manželovi že si s ní nepovídám. že mi máme soukromí vůbec nechápe, i když k nám moc neleze ale až budou děti tak se děsim toho nejhoršího, že budu neustále poslouchat jak se správně vychovávaj děti a že manžel tak vychovanej byl, neboť ona zastává názor a dělala to tak že když mimi pláče musí se celou noc houpat v náruči ať spí nebo ještě pláče- no potěš!navíc strašně kouří a tak to všude z ní táhne. myslím si a snad 100% i když neznám tvojí tchýni že jak se zachovala k té neteři tak se tak bude chovat dál a možná ještě hůř neboť budou vnoučata opravdu její. a žádná domluva nepomáhá, tchýně mají své zkušenosti a ty jsi začátečník a tak jim radit nemůžeš. já jsem totiž už tady v koncích a manžel do bytu nepůjde neboť čeká na ten rodinný domek že ho pak zdědí a proč by někde měl platit nájem. CHRANTĚ SI SVOJE SOUKROMÍ JE TO NÁDHERNÉ A CO JÁ BYCH ZA TO DALA!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.