| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Kožní lékař nebo léčitel

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat: jsem alergická na pily a zejména břízovité, prakticky mám alergii celoročně,od března do listopadu a paknáseldně na zimu. Manžel má alergii na stejné pily a ještě plísně venkovní,vnitřní a prach. Dcera 4 letá trpí stejnou alergií, avšak zatím ne tak rozjetou. Manžel v sezoně měl rovněž alergické astmatické potíže. Navštěvujeme alergologii v Třebíči, kdy manžel bere pravidelně očkovací injekce PHOSTAL, již asi 3 roky. Do dnešního dne však stáloe ač je alergie slabší, tedy nemá astma, ale silné zduření sliznice a ucpaný nos, injelkce nezab¨raly. Další problém je, že nezabetrou žádné kapky, jedině tylosa se sanorinem,olejem a vitamínem, míchané, kdy za jedno balení (velké) platíme 120,-ů.kč a jelikož je beru i já, vystačí nám tak na 3 týdny maximálně.V sezoně i méně. Nedá se dýchat nosem, zejména v noci, silně ucpaný, dále sucho v krku až bolesti, je to hrozné. Občas pomůže sice Paralen plus, nebo podobné léky, avšak pouze jednorázově a jsou drahé.
Nejlepším řešením na snížení potíží byla vždy injemce DIPROPHOSU, která zabrala na dobu 3 měsíce.
JENŽE CO TEĎ? u nás v okolí okres Třebíč, ani údajně dle sdělení lékařky nikde jinde není již tato injekce k sehnání, nelze ji tedy aplikovat a potéže jsou stále a co teď?
Existuje nělkde ještě tento lék? kam se poděl? Kde jej sehnat? Poraďte, jelikož tento problém není jenom náš a je dosti aktuální.Nebo snad existuje nějaká náhrada za tento lék? jaká? Co mám říci své alergoložce, co mi má předepsat? Údajně dle ní není náhrada a nebude Tak to se máme udusit?
Prosím poraďte nám co máme dělat, kde sehnat tento lék, nebo jiný, který jej nahradé, případně jak léčit tuto alergii zejména v sezóně od března do října. Jsme opravdu zoufalí a nejsme sami.
Děkuji za rychlou odpověď. Podotýkám, že jsme oba závislí na tylosových kapkách a v sezoně rovněž odkazaní na Diprophos. Já ještě nyní přes zimu mám alegii na chlad, takže prakticky celoroční problémy. Věřím, že se ozvete a doporučíte nám co dělat, nebo snad pomůžete v řešení našich problémů. Ještě jednou děkuji Zdislava Čapková

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.