| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Problémy se vztahy

Prosim o pomoc! jsem v Koncich! PROSIM POMOZTE MI !
Jsem cizinec,
Zena, se kterou ziji a mam s ni dite ( holcicka Sofie), mne vydira psychycky, moralne, vydira mne citove, vyhazuje mne porad z bytu. Byt, ktery ackoliv je na jeji jmeno, jsem zaplatil ja, obvodnimu uradu, byt do ktereho jsem investoval vice nez 700 000 KC. Hotovost kterou jsem ji predal v Maroku za ucelem upravy bytu. Prodal jsem vse co si jen dalo aby ten byt byl hotov. Porad jen lezi a sleduje detektivky a deprimuje mne a dcerku. Dceri je 5 let a vim, ze vzdy takovy maly dite je vzdy instinktivne zavislym na svou maminku. Toho ona porad vyuzije a nejak spatne se mnou mluvi ( rika pred dcerkou ze jako by mluvila k dubu : to jako se mnou ). Vim ze nikdo dokonalym neni. Pred dcerkou mne vyhazuje z domova. Ja ale jsem znalcem zakonu CR ale presto se tim neridim v beznem zivote. Ridim se heslem: Clovek ma byt hodnym, laskavym, snazivym a zbytek je pak na osudu.

Nekolik krat jsem uvazoval o sebe vrazde. Ale kdyz jsem vzdy spal tak jsem se tak trapil tim, ze jestli to udelam tak ma dcerka bude snadnou korist v tom nasim dnesnim hyjenizmu.

Vsichni co s ni prijdou do styku ma s nimi problemy. Porad konflikty a konflikty.


Nevim co mam delat! pomozte mi!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.