| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Ventilace problémů

Dobrý den,
po 19 ti letech manželství odešel ode mě a syna manžel, říkal, že už takhle dál žít nechce, ale jak chce žít mi říct nechtěl nebo neuměl. Nějaké problémy jsme měli v oblasti sexu - já jsem asi nestačila. Odešel bydlet ke své matce do domku jejího přítele. Tvrdil mi, že žádná jiná žena v tom není. Nakonec jsem přišla na to, že ještě v době, kdy jsme byli spolu si něco začal se svou o 11 let mladší kolegyní z práce, která má tři děti asi od 5 do 11 let. Ona je podle mne stále ještě vdaná, ale s manželem nežije. V dubnu se k ní do jejího domku můj muž nastěhoval. Já jsem mu nabídla, že o všem vím a až si urovná v hlavě, co chce, ať mito řekne, že já na jeho rozhodnutí počkám. Odstěhoval se asi před 5 měsíci. Náš domek prodat nechce a stále nám domů dává 2/3 svého platu, abych mohla zaplatit všechny naše společné pohledávky. Jemu na živobytí zůstává cca 5 tisíc korun. Na penězích se rovněž nijak jinak domluvit nechce - že by nám nechtěl dávat tolik. Přijde nám se synem i pomoc s drobnými opravami na domku, zajistí nákup apod. Vůbec nevím, jak si toto chování mám vysvětlit. Manžela mám stále ráda, nic mu nevyčítám, o jeho přítelkyni vůbec nemluvím, jako by pro mě neexistovala. Chtěla bych, aby se k nám vrátil, ale nevím, co proto můžu udělat.Jak se chovat? Mlčet a čekat? Snažit se o kontakt? Prosím poraďte jak nato,a zda je ještě vůbec šance , že se manžel vrátí domů.Pokud by to bylo možné, nezveřejňujte, prosím tento dotaz a odpovězte mi na můj e mail. Nechtěla bych, aby si o mém trápení četla manželova přítelkyně. Děkuji moc za pochopení a přeji hezký den. Vaňková

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.