| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Alimenty zpětně

Dobrý den, jsem ve 21.tt.,s otcem dítěte jsme se rozešli, vrátil se ke své bývalé přítelkyni, se kterou má 2letou holčičku. O těhotenství nejeví žádný zájem, předem mi již uhradil Kč 8000,- na výživu v těhotenství, tímto však jeho zájem skončil. Nemá zájem navštěvovat se mnou těhotenskou poradnu, ultrazvuky, nezajímá ho, zda si již pořizuji výbavičku, jak se děťátko bude jmenovat, absolutně nic. Není možné se s ním dohodnout, nezvedá telefony, nereaguje na SMS, nejeví žádný zájem. Mám právo po něm uplatnit nějakou finanční částku, co se týče obstarávání výbavičky, pokud se dostaví na matriku, musíme dohodu sepisovat společně?Je psychicky na tom velice zle, bere nějaké medikamenty na léčení "pocuchaných nervů" a já s ním nechci být v žádném případě při vyřizování tak důležitých věcí. Co se týče jména, může mít miminko příjmení po mě? Je nutné, aby ihned po porodu proběhl soud ohledně svěření dítěte do péče, či soud o výživě a úpravě výchovy? Je v budoucnu možné, aby mi otec zakázal vycestovat s dítětem na dovolenou do zahraničí?(bylo již mi takto vyhrožováno). O mé situaci jsem informovala příslušné úřady, sociální odbor, navštěvuji též poradnu pro mladé ženy, pro maminky. Co se týče otce, několikrát jsem mu psala, ať se ke všemu vyjádří, bylo mi jen jeho současnou přítelkyní napsáno, že v budoucnu rádi dítě uvidí u nich doma, tím ale vše hasne. Musím poté miminko otci půjčovat,když nevím v jakém prostředí oba žijí, jaký budou mít k miminku vztah?Je možné domluvit návštěvy jen v místě mého bydliště, jakožto matky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.