| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nevěra partnera

Obavam se, ze muj dotaz je asi trapný, je mi 18 let, a zatim ziju (bohuzel) se svou matkou. Problem je v tom, ze obcas nevim jak mam reagovat, kdyz se moje matka, vzdy kdyz nekak jde, seznami s nejakym opilcem. Ten minuly bydlel dokonce v nejakem rozborenem dome, nemel zadne hygienicke navyky, a uz brzy rano sedaval na schodech u hospody. Byl u nas doma zrovna i kdyz me navstivil muj otec, bylo mi pred nim trapne, protoze sem se za matku stydela. A ten minuly..ted u nas vzdy zvonil treba ve 3h ráno a zvonil tak dlouho dokud mu matka neotevrela, byl uplne na mol, a pritom jezdil autem, uplne taková arogantni pr---ta nesnášim, ale matka byla dokonce rada, i kdyz ona sama skoro nepije. Vzdycky kdyz se s nekym seznami, nekde v hospode, hned u nej prespi...atd. A dokonce mi chce o něm i vyprávět, a klidně řekne, jakou tam měl doma špínu a smějě se tomu. Prosim poradte, asi ziju s blaznem. Pristi rok, koncim stredni skolu, a bojim se, ze se nedostanu na vysokou skolu, abych mohla pryc z domu. Ja sama partnera nemam. Chapu, ze mi asi odpovite, ze jsem dospela a moje matka ma taky svoj zivot, ale chtela bych se jen zeptat, jak bych ja mela dospele reagovat, kdyz mi moje matka zase oznami, ze se s nekym takovým opilcem seznamila, protoze me to opravdu neni k smichu a bojim se pomluv, protoze ja jsem uplne jina nez matka. A jak mam reagovat, kdyz me s nim bude chtit seznamit, co mu mam rict? mam se tvarit jakoze nic (coz asi nezvladnu) nebo mam pravo rict, ze o seznameni nemam zajem. Nekdy mam chut se s matkou proste nebavit, ale nejde to kdyz zijeme v jednom byte, a ja sem na ni, po financni strance vlastne zavisla. Nesnasim alkoholiky, spinu a primitivni lidi, ale matce to proste nevadi. Co ji mam rict? Vim, ze ji nepremluvim ani nezmenim vkus, ale prosim poradte jak mam zareagovat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.