| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Třetí dítě

29.9.2002 21:04:04 Jitka

Re: Príbeh pre Bohdanu

Milá Bohdano, tvůj příběh mě zaujal až dojal.Rozhodla jsem se ti napsat pár snad povzbuzujících slov. Tvá situace je opravdu těžká, muži bývají někdy málo komunikativní, ale přála bych ti abys prosadila svou pravdu.Určitě by ti hodně ublížilo přerušení těhotenství, když vlastně po dítěti toužíš a myslím,že by sis to nikdy neodpustila. Pokus se manžela přesvědčit, že tohle dítě bude pro vás oba štěstím a nastaví vám i mládí, i když vrásky určitě přibydou i kvůli němu. Je mi 38 let a máme také malé dítě (sice jen 2.) a o tom že malé děti prodlouží ženě mládí již nepochybuji. Manžel dokonce mluví i o třetím, já se tomu už bráním, protože unavená jsem, to musím přiznat.Neporadila jsem ti, ale přeju, aby vše dobře dopadlo. Jitka
Odpovědět
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.