| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Sociální zabezpečení

29.7.2015 13:05:57 Iveta Šimoníková

Dobrý den

Dobrý den výte mám tekovej problém jsem samoživytelka mám 5 lete dítě a nevým si rady vyřadily mě s úřadu práce jde oto že mi zebraly životní minymum i doplatek na bydlení od příspěvku jsem dostala jen 2032kč a alimenty od bejvalého mám jen 2000kč do teho platím nájem 5891kč,+ školka malému 1000kč,+ jídlo a oblečení at.. a naníc steho nemám jsem uplně bez peněz nevým kde a ským se můžu poradít byla jsem i na socialím ale bohůžel mi řekly že nemám nárok když nejsem zaevidovana na úřadu práce ale jak se má člověk živýt bylým v Bruntále kde ani práce není a nemám nikeho kdo by my pomohl mohly byste mi moc pomoct? už si nevým rady a jeto nutne potřeují živyt dítě a pomalu jde zachvýlku do školy :( a nepotřebují problémy ze socialkou už opravdu nevým jak to řešít dál děkují Šimoníková Iveta ~n~
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Dobrý den Iveta Šimoníková 29.7.2015 13:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.