| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Snížená imunita

8.6.2004 23:23:36 Kamilla,ELi 5,5 měsíce

Alergie

Dobrý den, obracím se na vás s následujícím dotazem. Dcera je plně kojená (a bude do 7 měsíce min.)a zhruba od 3 měsíce má průjmovitou stolici s hlenem, změna stolice byla patrná. Lékařka nehodlala nic řešit, ale vzhledem ke špatné reakci na TBC jsme odložili očkování a domluvili se na individuálním očkování v Dětské nemocnici v Brně, tam nařídili testy na roatviry a bakterku. Vše negativní, takže už zase nic neřešíme:-( Jsem z toho značně nervozní, protože v každé dostupné literatuře se dočítám, že taková stolice by rozhodně u plně kojeného miminka neměla být! Jsem alergička -PNC, kovy, prokainová anestetika, manžel půl roku (v létě) "srmká", máme drsnější kůži na ručkách a občas na tvářích (na infekčním nám řekli, že máme trochu "ekzémek"), mám strach, aby dcera neměla AE. Navíc od 4. měs. jezdíme na vyšetření Veklé fontanely pro podezření z předčasného uzávěru. V čem tedy můžeme mít problém? CO máme podniknout? Můžeme se někam - asi do gastro poradny - přihlásit samy? Dcera navíc od narození po kojení dost zvracívala, někdy hned, někdy až za hodinu, teď je to lepší,ale ne zcela.Netuším zda naše Mudr slyšela o refluxu, ale je pravděpodobné, že určitou formu dcera má...Jak dosáhnu toho, aby dceři udělali potravinové alergie i ostatní (pyly, prach,).Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Alergie Kamilla,ELi 5,5 měsíce 8.6.2004 23:23

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.