| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Těhotenství a zaměstnání

17.8.2004 14:37:19 Jarmila

Děkuji za Váš názor.

Paní Řezníčková,
děkuji Vám za Vaše stanovisko. Připadá mi ale smutné, že můj názor považujete za idealistický. Pokud se podíváte, jak vypadá chování mnoha lidí, najdete spoustu podvůdků, účelového chování, lží, které vlastně lží nejsou, protože zákon to nezakazuje...a samozřejmě, že většinou je to v zájmu nějakých vyšších cílů - třeba rodiny. Dokud bude každý přemýšlet tak, že ten druhý mě stejně napálí, podvede, udělá mi to nejšpatnější, a tak musím být první a "pojistit se před tím" - nikdy se to nezmění. Tím se všechno jen prohlubuje a všichni tak mají ty "špatné zkušenosti", před kterými se musí takto bránit.
Také chci říci, že pokud člověk očekává, že bude mít problémy, mít je skutečně bude. Bohužel je většina lidí naladěna silně pesimisticky a skepticky, takže si sama problémy jen přivolává. A tak to jde pořád dokola.
Když se někdo chová slušně, je to často sledováno s větším údivem a někdy i úkosem, než by tomu mělo být u lidí, kteří slušní nejsou.
Je mi líto, že takové názory považujete za idealistické a účelové jednání zaměřené především na vlastní prospěch je pro Vás standard.
Ne, že bych sama neměla nikdy žádný problém, ale nikdy jsem jej neřešila způsobem, jaký naznačujete. Možná právě proto mám víru v to, že tak lze uspět.
Přeji Vám mnoho štěstí a možná také více dobrých zkušeností s chováním zaměstnavatelů, úředníků (a nejen těch...)
Mějte se krásně.
Jarmila
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Re: Tehotenstvi a zamestnani Jarmila 11.8.2004 10:25
Moje stanovisko Ludmila Řezníčková 11.8.2004 23:23
Děkuji za Váš názor. Jarmila 17.8.2004 14:37
Re: Tehotenstvi a zamestnani LMC 21.8.2004 14:55
Re: Tehotenstvi a zamestnani - pro LMC a... Sylvie 2.9.2004 18:44
Re: Těhotenství a zaměstnání benny 25.3.2009 13:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.