| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Těhotenství a zaměstnání

21.8.2004 14:55:23 LMC

Re: Tehotenstvi a zamestnani

Vážená paní,

z vlastní zkušenosti podnikatele jsem tuto situaci zažil. V den nástupu po podpisu smlouvy mi nová zaměstnankyně přišla oznámit, že je v jiném stavu a že jí nepřipadá čestné začít pracovat v takové situaci. Dohodli jsme se, že tedy nenastoupí (sama si to nepřála, protože měla doma ještě 3leté dítě), nicméně od té doby pro nás pracuje nárazově, její práce si nesmírně cením a stašně se těším, až uplyne bohužel těch několik let, abych ji potom určitě přemluvil k nástupu do naší firmy.

Takového člověka totiž na trhu práce hned tak nenajdu. Ne kvůli své kvalifikaci (našli by se i jiní), ale především kvůli jejím osobním vlastnostem.

Každý business totiž stojí a padá na důvěře. Pokud jsou vztahy na důvěře založeny, všechno funguje skvěle, pokud si lidé navzájem lžou, žádné zákony Vás před sviňárnami ostatních (stanete se totiž jednou z nich) neochrání.

A pamatujte - jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Když budete kout pikle proti druhým, nedivte se, že budou kout pikle proti Vám. Už Vás totiž předtím poznali - když jste je podtrhla...
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Re: Tehotenstvi a zamestnani Jarmila 11.8.2004 10:25
Moje stanovisko Ludmila Řezníčková 11.8.2004 23:23
Děkuji za Váš názor. Jarmila 17.8.2004 14:37
Re: Tehotenstvi a zamestnani LMC 21.8.2004 14:55
Re: Tehotenstvi a zamestnani - pro LMC a... Sylvie 2.9.2004 18:44
Re: Těhotenství a zaměstnání benny 25.3.2009 13:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.