| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nevěra partnera

23.6.2005 13:07:45 Šárka

Re: Jak vybalancovat život po partnerově nevěře?

Vážený pane,

Vaše stránky navštěvuji v posledních dnech velmi často a Vaše názory jsou mi velmi blízké.Vím,že na téma nevěra už zde bylo zodpovězeno mnoho přesto prosím o radu. V krátkosti, mám přílete 9 let spolu žijeme jsme oba rozvedení a letos jsme po letech budování začali užívat nového domu.Já jsem si moc přála ještě jedno dítě / mám z prvního manželství dceru 12 let / ale přítel vždy našel důvod proč ne. Nyní se o dítě již dva roky marně pokoušíme ale těsně před umělým oplodněním jsem příteli přišla na nevěru. Prozatím pouze citovou ale v případě mého přítele je to ještě horší. Oba jsme si zakládali na věrnosti a ctili jsme ji. Bohužel se do našeho vztahu po devíti letech vloudila krize a on ji řešil tak, že se začal scházet a psát s mou a jeho kolegyní z práce která je o 10 let mladší než já. Vždy ji nazýval naivkou a hlupačkou a nyní je do ní blázen. Přišla jsem na to náhodou a on vše přiznal. Hovořila jsem o tom také s ní.Ona má přítele se kterým prý není šťastná ale od neví o jejích citech k mému příteli nic. Nyní po měsíci je situace taková, že on se mnou doma mluví otevřeně o všem jí milosrdně lže a nestýká se s ní - prý? Ona protože již ve firmě nepracuje je šílená. Píše mu stále sms zamilované, vyděračské a jiné.Občas po telefonu častuje urážkami i mne. On se se mnou doma miluje,prý jsem se změnila a věci které mu na mne vadili prý nejsou ale už mi nevěří že je to napořád. Jí prý také má rád a nechce jí ublížit. Doufá, že vše se vyřeší samo ale to není možné. Nevím jak dlouho to mám ještě vydržet.Prý u ní našel něhu a cit který jsem mu prý já nebyla schopná dát. Přečkali jsme spolu vše, rozvod,soudy, podnikání. Jsme schopni spolu sportovat i pracovat v jedné firmě ale nevím zda jsme schopni spolu žít. Co jsme schopni úplně úžasně je milovat se. Je to nádherné, lepší než na samém začátku. Je tam vše co tam být má, něha, vášeň a krásné společné vyvrcholení. Nevím zda se mu podaří přes probíhající intenzivní masáž z druhé strany dát vše dopořádku. Nevím jak se zachovat, kolik času mu dát, zhubla jsem za 14 dní deset kilo a trápím se.
Odpovědět
Názory k dotazu (17 názorů)
Re: Jak vybalancovat život po partnerově... lída 33 let, dcera 13, syn 11 2.6.2003 15:12
Proč? Sebi(svobodný-nešťastný) 18.9.2003 15:14
Mám mu to dát zase najevo? Eliška 29.4.2004 23:4
*Re: Mám mu to dát zase najevo? Tynka 6.10.2007 20:3
Jak dostat manžela zpátky? Panda 5.5.2004 21:48
Re: Jak vybalancovat život po partnerově... Šárka 23.6.2005 13:6
Re: Jak vybalancovat život po partnerově... Šárka 23.6.2005 13:7
???? Izabela  6.3.2006 18:57
Re: Jak vybalancovat život po partnerově... Filip 18.8.2006 11:31
Nevím co je správně-Syn a Otec Tyler,rodina,nerodina 4.8.2007 20:31
Re: Jak vyjit s matkou? A. 27.7.2008 22:53
Re: Jak vyjit s matkou? A. 27.7.2008 22:53
Re: Nevěra partnera Dáša 13.12.2009 11:9
Re: Nevěra partnera Dáša 13.12.2009 11:11
nevera partnera lilina a deti 21.2.2011 1:56
Jak dal...??? Zuzana Lehka 17.9.2011 23:32
mam problem vo vztahu aajv laske gabika gatialova 11.4.2015 21:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.