| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Dávky v těhotenství u OSVČ

23.10.2006 12:01:14 Jana Dvořáková

pracovní poměr na dobu určitou a těhotenství

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak postupovat. Od letošního ledna jsem nastoupila do zaměstnání po skončení mateřské dovolené s naší dcerkou. Vzhledem ke změnám v naší firmě mám pracovní smlouvu na dobu určitou a sice do konce listopadu 2006 a smlouva je navíc uzavřená z agenturou, která mě jakoby přidelila na práci v nynější firmě. Před týdnem jsem zjistila, že jsem zhruba v pátém měsící těhotenství. Novou práci si tím pádem hledat nechci, ale zase bez peněz zůstat také nemůžu, jen s manželova platu vše neutáhneme. Tak by mě zajímalo, jak postupovat. Napadlo mě, že bych se třeba pokusila domluvit s firmou na nějaké brigádní práci na těch následujících pár měsíců, ale vůbec nevím, na jaké dávky bych pak měla po porodu nárok, případně co dělat, kdybych se na brigádě nedomluvila, zda se přihlásit na úřadu práce a kolik by mi vypláceli apod... ??!!

Předem děkuji za odpověď !!
Krásný den ! Jana D.
Odpovědět
Názory k dotazu (6 názorů)
Nepřiznání otcovství Radka 16.2.2006 14:16
*Re: Nepřiznání otcovství IVA 21.9.2007 20:32
Výpověd Pavla 23.9.2006 10:49
pracovní poměr na dobu určitou a těhoten... Jana Dvořáková 23.10.2006 12:1
*Re: pracovní poměr na dobu určitou a t... Růžena 22.10.2007 13:54
OSVČ a nemocenská,mateřská Nela 2.4.2012 19:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.