| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Vánoce

29.4.2007 15:05:01 iveta

Re: Vánoce

Tvuj pribeh je smutny a hodne mi pripomina cast meho zivota,ktera je nastesti jiz minulosti.Tezko se nekomu radi,protoze city a pocity jsou nekdy silnejsi nez mi.Ale snad osudy lidi,kteri byli v podobne situaci,by mohly alespon neco napovedet.Clovek,ktery jednou zalze,v tak zavazne veci,jako zaprene deti a manzelky,bude vzdycky lhat a nezmeni se.A neni pro ne omluva.to uz hovori za sebe.A pak nevera,to je dalsi pro mne neomluvitelna chyba.Samozrejmne,ze si muzeme porad dokola tvrdit,ze nase dite potrebuje tatinka,ten ji miluje a ona jeho...ale mi milujeme nase dite taky a chceme pro nej stabilni,klidny domov.Zadne nervaky,rozchody,odchody,zmatky...cas nakonec ukaze,jak to vse dopadne,ale asi bych neriskovala.
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: Vánoce iveta 29.4.2007 15:5
Re: Vánoce Kamil 9.1.2008 22:22
Re: Vánoce Kamil 9.1.2008 22:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.