| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Jak dál

30.7.2007 16:37:34 Petra Mikova,syn 3,5let

Re: Jak v sobe najit klid a vyrovnanost..ale ten negativismus me ubiji!!!

Dobry den,uz dlouho hledam nekoho,kdo by mi byl schopen a nebo dat odpoved,ci alespon mi poradil,jak pristupovat k urcitym vecem daleko klidneji a nenechat se vyprovokovat?Mam vztah ve kterem ziji 5 let.Muj muz je hodne uzavreny do sebe a ja mam potrebu si povidat o citech,pocitech,pranich a tak..Hrozne mi vadi ten strohy zivot,ktery on dokaze vest a povidat si dokaze jen o sve praci a autech,to ostatni sou jen zenske nezazivne reci pro nej..Hrozne me to mrzi kort,kdyz vidim,ze mi to vubec nijak neusnadni,nijak nepomuze,vsechno lezi jen na me..Zacala sem bejt hodne impulsivni a reaguju na sebemensi podmet rejpavosti,ci otraveneho obliceje,kdyz spolu nekde sme..neustale mu neco vadi a jeho negativismus me doslova drti!!Mame velice hodne dite,rikaji to i druzi,ale on jen sedi a rika:Nedelej to,odnes to,to si uklidis a pritom to dite prec kdyz nic nerozbiji a nedela neco,cim by si mohl ublizit,tak neni treba,proc ho komandovat,vzdy mu rikam:To dite nebude s nami sedet u stolu nehybne,tak mu vymysli nejakou aktivitu a neustale sem to porad jen ja,kdo s nim kope do mice,neco stavi,nebo neco hrajeme a on s pozice sediciho to vzdy necim slovne dorazi..tip:To se prec takhle nedela,proc to neudelate takhle?No jo,zensky!Do spolecnosti skoro vubec nechodime a kdyz jdeme,neustale me honi domu,ze ma hlad a vedle me si nesedne,abychom si jako ostatni hezky popovidali..a kdyz jdeme sami,tak sme ticho,nebot si tedy nemame co rict..A opet sem nastvana..Kolikrat se dostanu do takove krize,ze se sama sebe ptam,jestli to ma smysl,abychom spolu zili dal??Vzdycky sem si prala,aby muj muz nelital za zenskyma,do hospody atd.a ted to teda mam,ale s poradnou davkou sobeckosti..Ja vim,vsude je neco,ale ja chci zit a ne se jen hadat,byt ticho,poslouchat jen komandovani,koukat jen na televizi a spat!!Nemame uz vubec zadne hezke chvile..a ja citim v dusi prazdno...co s tim?Snazim se tuhle situaci hodne zlehcovat,delam neustale nejakou legraci,sem pozitivne naladena,vychutnavam si kazdou hezkou chvilku s nasim synem a on me vzdy tak opari,ptam se proc a zadne odpovedi se mi nedostava...snad jen tipu,no copak ti prijde normalni,ze se malej celej polil,ze ma boty od pisku?Ano,tohle mi prijde normalni,to sou deti,ale neprijde mi normalni,delat z toho vedu a hned kricet!!Sem z toho otravena,ze mu nedokazu projevit ani city,vubec nevim,co citim,nekdy ho uplne nesnasim!!
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Jak v sobe najit klid a vyrovnanost... Petra Mikova,syn 3,5let 30.7.2007 16:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.