| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Jak na manžela po dvacetiletém manželství

13.10.2007 13:26:05 Mirka

Re: Jak na manžela po dvacetiletém manželství

Řešila jsem také něco podobného, nesouhlasím, že je to o žárlivosti, ale spíš o zájmu. Odpověď mé terapeutky byla jasná: Je to o tom, jestli se vy cítíte vedle vašeho muže jako ŽENA. Žensky. Jestliže ne, je to dost často způsobeno tím, že se váš muž vedle vás necítí dost "mužsky". On potřebuje vědět, že se bez něj neobejdete, že on je na prvním místě. A totéž potřebujete cítit vy. Emancipované a energické ženy to mají bohužel těžší v tom, že "klesnout" na úroveň domácí puťky a "neschopné slepice" je příšerná představat. Opak toho, co chtěl člověk dosáhnout. Manžel si mě za mé schopnosti zorganizovat rodinu a práci váží a uznává. Ale zároveň potřebuje být ujišťován, že má své nezastupitelné místo. A já potřebuji vědět, že i když to všechno zvládnu bez jeho pomoci, nejsem na to sama.
Přeji hodně štěstí.
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: Jak na manžela po dvacetiletém manže... Jana, dvě děti 9.10.2007 19:24
*Re: Jak na manžela po dvacetiletém man... Mirka 13.10.2007 13:26
*Re: Jak na manžela po dvacetiletém man... Ilona N. 40 6.8.2013 7:50
Re: Jak na manžela po dvacetiletém manže... Dita 31.10.2007 20:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.