| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Strach z bolesti

11.5.2009 14:17:39 Alena

Re: strach z bolesti

Ahojky, někde jsem viděla, že provádí porod v hypnóze. Najdi si to na internetu. Byla tam videoukázka...a fakt to vypadalo, že to tu ženskou vůbec nebolí, že je jako by mimo sebe. I když vnímala a spolupracovala...bolest jakoby necítila. Zkus se na to mrknout. Já jsem taky měla strašný strach, protože mám jistou fobii. Ale věř mi, pak už se nedá nic dělat a jsi ráda, že ti při tom někdo pomůže. Já už mám děti dvě a vždycky jsem si myslela, že nebudu mít kvůli tomu mému strachu žádné. Ale chtěla jsem dokázat, jak moc miluju manžela, tak jsem to podstoupila...po prvním jsem si řekla, že už nikdy víc...ale to není odvaha...to je až když člověk ví, do čeho leze...podstoupit to podruhé. Pa - držím pěsti.
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Re: strach z bolesti Katka 18.9.2002 13:47
Re: strach z bolesti Eva 23.1.2003 17:36
*Re: strach z bolesti Alena 11.5.2009 14:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.