Deníky Fotoalba Recepty Bazar Vzkazy
    

Všechny naše deníky


 Poslední články ze všech deníků 11 z 1 
 Vyrazte strávit dovolenou na Loket!Bačcininy vyprávěnky
Přemýšlíte kam s dětmi na dovolenou? Už vás nudí ty samé hotelové pokoje, které navštěvujete každý rok?

Přemýšlíte kam s dětmi na dovolenou? Už vás nudí ty samé hotelové pokoje, které navštěvujete každý rok? Ať už jste zvyklí na dovolenou v Chorvatsku, Řecku či na některé z českých přehrad, buďte si jisti, že krásnou dovolenou nemusíte strávit nutně u vody. Na Loket můžete vyrazit jak v létě, tak na podzim, s dětmi i prarodiči, na dva dny nebo třeba na týden. Krásná příroda, historické stavby, naučné stezky – to vše pohromadě může být vaše nová rodinná dovolená.

Hrad Loket

Samozřejmě pokud někdy uslyšíte „Loket“ ve spojitosti s turistikou, jako první se vám vybaví krásný a rozlehlý středověký hrad nacházející se nad stejnojmenným městem v srdci Karlovarského Kraje. Mnoho naučných okruhů s průvodcem či bez, prohlídka obytných prostor, kde se před stovkami let procházeli vznešení rytíři nebo například mučírny jakožto místa využívání práva útrpného. Děti můžou zaujmout přítomné postavičky z hradních pověstí, dospělí se pak mohou pokochat například rozsáhlou sbírkou cenného porcelánu. Celá rodina se pak může rozhlédnout z vysokých hradních věží, či se občerstvit a odpočinout si v příjemném a historií naplněném prostředí.

Krása široko daleko

Hrad Loket není jediný důvod, proč do této turisticky zajímavé destinace zavítat. Nádhernou krajinu v okolí města můžete procestovat pěšky nebo na kole. Najít zde můžete nespočet rozhleden či vyhlídek. Příroda je zde protkaná několika turistickými trasami s mnoha zajímavými zastávkami a hluboké nedotčené lesy jsou ideálním místem pro houbaření či relaxaci.

Jednoduše správná volba

Hledáte-li útulné a kvalitní ubytování v Lokti ve spojení s nedotčenou přírodou a velikým množstvím možností, jak atraktivně strávit čas společně s celou rodinou, Loket a okolí je pro vás ideální volbou. Bohatá nabídka aktivit pro děti, cestování a odpočinek – jakou dovolenou si na Lokti naplánujete, to už záleží jen na vás.
Více ...
Vložil: 11Barčaa11 dne 31.10.2017| Bez komentářů | Přidej komentář | Poslat mailem
 Poslední články ze všech deníků 11 z 1 
Technická podpora: na této adrese. (C) 1999-2011 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.