Už jsem psala, že jsme se pokoušely ulovit kešky nad Botanickou zahradou, ale nebyly jsme úspěšné. Doma jsem pak zjistila, že jsem kolem té jedné chodila, ba co víc, přímo jsem u ní stála a prostě jsem jí neviděla!!! Ale bylo to i tím, že jsem měla nějaký starší listing a nápověda byla špatná. Po konzultaci se satelitní mapou jsem věděla, že jsem byla na správném místě a musím se tam podívat znovu. Stejně tak u kamenného kruhu. Tam jsme zas nemohly hledat, protože přišla mudlí rodinka a jala se svačit přímo na kešce..
Správný okamžik k odlovu nastal 18.8.2009, kdy jsme si užívali náš Family Day. Nejdřív jsme vytáhli krabičku u Kamenného kruhu a ani jsem nemusela vytahovat GPS. Opět citace z listingu:
"Oblast Tróji má v tomto ohledu specifickou úlohu. Je korunou celého systému a presahuje jeho hranice. Díky úsilí ceských geomantu (geomantie – zpusob, jak císt mnohorozmernost míst, krajiny a zeme) pod vedením Jana Tajboše zde vznikly dva prostorové útvary sestavené z kamenných stél a kosmogramu. Pri vedomé práci se stávají prostorovými bránami, skrz které je možné se spojit se vzdálenými místy Evropy, sveta, ale i jinými rovinami bytí. Praha se tak stala jedním ze svetových center neviditelných premen soucasného sveta. Kamenný kruh, poblíž kterého je poklad umísten, má schopnost otevírat cloveku pri vedomé práci dosud netušené úrovnemi vedomí"
Stejně tak bez GPS jsem našla za chviličku kešku Trojanodon, ukrytou kousíček od plechových zvířátek. Předtím jsem jí nenašla proto, že jsem hledala omezeně jen dole a bylo potřeba zvednout hlavu.. Musím ale vyseknout pochvalu autorovi, jakou si s tím dal práci. Keška je naprosto úžasně maskovaná. To byla navíc naše jubilejní 20. a na oslavu tohoto jubilea jsem dovnitř vložila naše první GWC (to je takové dřevěné kolečko s naším logem). Je to nádherné místo, tak i proto jsem to naplánovala takhle 20.8. jsme ještě s holčičkama, při odjezdu z Aquaparku, odlovily 21. kešku u Dendrologické zahrady v Průhonicích. |