| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Vyhrajte emulzi na zadečky značky Gilbert

Vyhrajte a přebalujte Vaše miminko snadno a zároveň šetrně.

  (?)
 Názory 110 z 44148  [Dalších 44138 >>]
jituše 40446
20.11.2017 13:20:14
Fíla má rok batoh (černo šedý) - teď si nevzpomenu značku, ale byl drahý, tak jsem řekla, že nový kdyžtak až do prváku :).

Vánoce.... no, to nevím, co mu koupit - ale už si vybral sálovky (to si musel vyzkoušet, aby mu dobře seděly). Dál si přeje černý povlečení - tak jsem mu objednala černo-šedé (nenápadně jsem vyzjistila, jestli se mu líbí). Jo a s kamarádem dostanou vocher na "únikovku" - tam mohou sami až od 15 let, tak jsme si s mámou toho kamaráda říkaly, že kdyžtak půjdeme s nima - takový společný dárek.
A uvidím, co jeeště vymyslím.....
Bóba (Kuba 12/00,Klárka 03/04) 17084
18.11.2017 8:20:55
U náš KLára nějak vůbec neví, co by chtěla k vánocům, vidím to na nějaké hadry a včera jsem zjistila, že jsou jí malé přeskáče. Také jsme objednali na zimu hory (také Itálii v době jared - letos zkusíme Marmoladu, Arrabu). Trochu jsem doufala, že by si mohla vzít moje přesky a já si polepšila a koupila nové, ale včera se teda na to netvářila..... Tak asi budu muset pořídit....
Bóba (Kuba 12/00,Klárka 03/04) 17084
18.11.2017 8:18:47
Klára má už 2 roky batoh od Roxy, vybrala si ho sama a domluvili jsme se, že další až na střední. Je stále moc pěkný, takže nevidím, důvod, proč ho měnit. Ale vím, že kouká po takových těch černo-bílých kombinacích, max. do toho nějakou barvu. Tuhle mi ukazovala, že je boží Vans. Tak zkuse mrknout..... Spíše teda v takových těch skejťáckých obchodech....
BERBER+A+L+V 7963
17.11.2017 15:09:41
Co mají vaši osmáci za školní batohy??
Ančí má Walkera, chce novej, ale nějak nemůžeme vybrat..
Katy, Domi 3/04, Kiki 3/06 16209
16.11.2017 21:41:03
Dádo, jááák 7 kilo dolů?? Já mám 7 nahoru.. to jsou ty od tebe? ~t~ Jinak co ty výsledky?? Snad to bude dobrý. Napiš jak jste taky dopadli na té psychiatrii. Psala jsem před nějakou dobou, jak si Kristián vzal na obranu kovovou tyč, ale od té doby je to v pohodě. Jsme si vysvětlili, že jestli se to bude opakovat, zavolám na něj policajty, tak pochopil, že to bylo fakt přes čáru. Kupodivu se snaží sekat dobrotu, tak jsme už nějakou dobu neměli žádný větší incident. Poznámky za zapomínání teda čas od času nosí pořád, tak učitelkám vždycky odepíšu, ať dle IVP zkontrolují, že si úkol zapsal a je od nich chvíli klid. Známky si drží docela dobré, tak snad ho na ten gympl dotlačíme.

Dominika je na gymplu docela spokojená. Dokonce se sama učí, až zírám. Zrovna odjela na prodloužený víkend na skautskou akci a s sebou si vzala nafocené učivo.

Bóbo, dobře slyšet, že kolem 17tého roku se ta puberta zklidní třeba.. s Dominikou jsem teda docela v pohodě, až mě to překvapuje. Třeba si zalezem k ní do pokoje a kafráme.. Nejvíc blbých diskusí máme akorát nad oblečením. O prázdninách byla na Army táboře a nejradši by snad teď chodila jen v maskáčích a přes rameno Kalašnikova (chce ho k Vánocům, samozřejmě elektrický na airsoft kuličky). Do tanečních nevím, jestli jí někdo dostane. Je to vůbec dneska eště potřeba?

Bobino.. málo místa.. vyhazovat a vyhazovat? Potřebuješ ty věci v kuchyni? Já dneska už si říkám, když to rok nepoužiju, tak to letí.

Kde ste kdo další? Zima na krku.. Vánoce na krku.. zas to nějak nestíhám. Ne, že už pečete! ~;)
bob, Ondra 11615
14.11.2017 17:29:36
Dášo, až budeš chytat ty letenky, tak dej vědět, taky přemýšlím kam příští rok.
Zatím jsem zamluvila Itálii na lyže, přesně v termínu našich jarních prázdnin a ještě jsme se musely vystřídat s kolegyní, takže každá na 4 dny a vyšlo nám to přesně na den, tak první prázdniny vyřešeny k všeobecné spokojenosti. Původní kolegyně jde do důchodu, tak tam mám teď jinou a ta má taky školní děti, což bude blbé hlavně u těch krátkých prázdnin a taky je boj o první týden o velkých prázdninách.

Bobo už taneční? Toto letí, já jo naposledy viděla snad jako prvňáčka :-)
A neříkej, že už máte po pubertě, myslím že tak rychle se toho nezbavíme ~t~

U nás je to zatím na vzestupu, nejvíc asi to odmlouvání, nafouklá huba a vzdechy, ale jinak to zatím jde. Nechce, ale pod pohrůžkou ztráty výhod to nakonec nějak udělá.

Dášo já už bych tu kolaudaci strašně ráda připravila, ale stále se to moc nehýbe :-( O víkendu přijela mamka už ve čtvrtek, takže jsme makaly 3dny, ale fakt jely, jsem si sedla akorát na oběd a na záchodě, jsem totálně zbitá a není to na oko moc poznat. Teda ve sklepě krabic ubylo, ale v bytě není žádný extra patrný pokrok vidět. Teda ubyly jedny krabice a vystřídaly je jiné :-) Jen koupelnu jsem rovnala snad celý den, jsem to tam nemohla nacpat, asi 6x jsem vše totálně přerovnala a stejně je to takové divné, když tam není to, co tam bývalo a ještě o min. 1/2 méně prostoru.
Kuchyň je taky vyrovnaná, ale zbývají věci nevím kam vůbec dám, takže obložená linka a opět chybí místo. O Ondrově pokoji ani nemluvím, tak vybuchl granát. A teď budeme 2vikendy pryč, takže zase nic..
Ale všechno bude! Hlavně aby dveře co nejdříve přišly :-)~p~
Bóba (Kuba 12/00,Klárka 03/04) 17084
11.11.2017 20:07:07
Tak se také hlásím:-))
Byli jsme teď na dovolené v Dominikánské republice, tak mi chvíli trvalo, než jsem si zase zvykla na to počasí tady:-)) Dovolená naprosto super, pro mě ráj na zemi a nakonec jsme si to užili (nevím, zda jsem to sem psala, ale v létě jsme měli jet na Sardinii, ale jak tam hořelo, tak nám den před odletem zrušili dovolenou - obrečela jsem to a toto jsme dostali jako kompenzaci - bez doplatku, takže nakonec super:-))
Jinak u nás nic nového, Kuba stále na gymplu nadšen, chodíme do tanečních, včera měl prodlouženou, nakonec jak se mu tam nechtělo, tak ho to dost baví. Klárka má příští týden další premiéru v divadle, takže teď dost zkouší. Známky asi v normálu, nemusím je řešit, takže žádný "průser". Holt už se musí víc učit než dřív. Jinak klasika puberta, mluví jen když se ona. Mám pocit, že u Klárky - holky, je ta puberta o mnoho horší a nebo to hůře snáším, máme období, kdy už se jedná normálně o vzájemnou alergii. Kuba naštěstí je teď úplně v pohodě, je to takový parťák, je s ním i legraci, docela jsem si to na dovolené spolu moc užili. Za to KLárka ta by nejraději stále byla na wifi...

Dádo - držím palce, Kuba měl tu pubertu také složitější, tak doufám, že je to jen věkem a nepřiměřenými reakcemi. Třeba vám pomohou. Kuba naopak měl tendenci ubližovat sobě.... a teď je fakt v pohodě!!!

Jinak Sicílie - hned bych jela. Začínám jukat po dovolené, ale u nás je problém, že máme s manželem trochu jiné představy o druhu dovolené, tak to nějak těžko kombinuju....
Dáda + Vojta 6.3.04 13524
9.11.2017 22:43:18
~;)~;)~;)v říjnu jsem nestíhala... asi, tak to musím napravit

Katy, Sicílie supééér. Bez cestovky se to dá i za "pár" korun. Každopádně příští rok jedem zase, musím jen chytit levné letenky.

S Vojtou opět běháme po doktorech, za rok nevyrostl, za poslední měsíc přibral 4kg. Tak stále 150cm a 67kg!!!!!!!!! Zítra budou výsledky. Mezi námi, ať mi řeknou, je jen tlustý a zdraví, než cokoliv jiného

Ale já mám radost ze sebe. Podařilo se mi dát 7kg dolů a chtěla bych během dalšího roku ještě cca 10kg. Je to úleva pro tělo i sebevědomí. I když ta povislá prsa a břicho... taky žádný zázrak.

No a to nejhorší u nás.... čekáme na vyšetření u psychiatra. Vojta na mě vzal paralyzér. Zakázali jsme mu nosit mobil do školy. Volala učitelka, že už to s ním fakt dál nejde. Pořád tam prý do něj kouká o hodinách. Přitom doma si ho nevšime - nechápu. Každopádně dostal zas svůj záchvat, tak nechci, aby do mě za rok zapíchl nůž. Ale jako malý úspěch beru, že ho nenosí (i když má řeči) a nosí dobré známky. Ale někdy si fakt říkám, jestli to ve svých letech mám zapotřebí takové šoky a pokud ho budou chtít umístit na vyšetření do "blázince", tak ho ráda pošlu. Fakt už nemůžu.

Bobino, čekáme pořád na kolaudaci ~;) ~;)
bob, Ondra 11615
2.11.2017 16:13:25
Tak listopad na krku a nikde nikdo :-)

Berber, tak to je super, že v Motole vše Ok. Kila dolů je výzva, ale 3roky je dlouhá doba. Já bych min. tech 10kg taky potřebovala shodit, ale teď nějak nemám sil ani motivaci.

Byt stále v podobném duchu, doděláme, opravujeme, vybylujeme. Tak DOUFÁM že do těch Vánoc bude hotovo. Raději bych do prosince, ale to se uvidí. Tak třeba stihneme nějaké předvánoční posezení (kolaudaci).

Začínají mě děsit vánoční dárky. Ondra ten se vyřeší vždy sám, ví co chce. Letos to je nový PC, má našetřeno 10 tis. a na zbytek se složíme celá rodina, lepší, než aby od každého dostal nějakou blbinu. A jako na potvoru mu klekl totálně mobil, ten jsem mu chtěla dát až na narozeniny.Tak bude mít asi štědré vánoce a pak chudé narozeniny.

Jinak to jde, učení jak kdy, známky zatím dobrý, žádná hitparáda, ale ani trága. nová škola super, takže spokojenost na obou stranách.

A co u vás nového dámy? :-)
BERBER+A+L+V 7963
18.10.2017 21:20:34
Pár řádků, aby tu nebylo pusto.~3~

Praha (Motol) dopadla dobře. Výsledky náběrů i UZV předpisové, další kontrola za tři roky.
Jediná připomínka - do příští návštěvy 10kg dole. To jsem zvědavá. Ale motivace to je..

U nás škola slušný průměr, žádný premiant, ale ani tragedie. Sem tam jednička, semtam čtyřka (dneska např. z chemie). V Aničky případě mně spíš příjde, že je to spíš o nepochopení látky, než že by šlo vyloženě o nějaké pubertální lajdáctví. Na druhou stranu, malé doučko švagrem (učitel, 30let) odmítla. Tak uvidíme, jaký bude další vývoj..

Lenča (5.třída) proplouvá bez větších problémů, u Verči (2.třída) mám pocit, že musím ze všech dětí nejvíc zabrat, a když na ní nemám čas, polevuje a nosí "připomínky", poznámky a pětky..
 Názory 110 z 44148  [Dalších 44138 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.