| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy

Hledám pomoc!

Ne pro sebe, ale pro svoji novou knihu NÁVRAT Z MINULOSTI, která pomůže dětem s rozštěpem.

  (?)
 Názory 110 z 647  [Dalších 637 >>]
Jana+3 princezny 100218
21.3.2018 7:35:12
Nevahej a bez k doktorovi.
Sklizen Ruzova 150908
20.3.2018 22:17:26
Jsem měsíc a půl po operaci žlučníku a průjem mě trápil delší dobu, přisuzovala jsem to dietní chybě, ale po učebnicové žlučníkové kolice jsem měla jasno, že to byl žlučník. 3 velke kameny, drobný štěrk a chronicky zánět, zbavila jsem se ho a je mi dobře.
Jenie 46351
20.3.2018 21:57:09
Ano, od té doby co mám problémy se žlučníkem, mám sklony k průjmu po jídle, které obsahuje tuk. Už několik let.
Vyzkoušej netučnou dietu, ale fakt pouze potraviny s maximálně 1 procentem tuku (tam ti nespadají ani dětské piškoty, které lidi považují za netučné).
Jez suché brambory, rýži, mrkev, vařené kuřecí prso, oloupané jablko. Vše bez tuku. Jestli průjem přestane, je to žlučníkem, protože ten je odpovědný za trávení tuků.
Jyra 23851
20.3.2018 21:44:18
Projevovali se vam nekomu zlucnikove potize prujmem? Mam kameny, chronicky zanet, bahno- mela jsem zachvat, ktery rychle presel(zlata Nospa), ale dva dny na to zacal prujem a trva uz ctvrty den. Je to mozne, ze je to od toho? Jak zlobi zlucnik vas?
Pam-pela 97353
11.3.2018 12:34:52
jenie, já nejsem doktor, takže moje "rady" ber prostě tak, jak je myslím, naprosto jen jako možnost...stejně je to vždycky na každém člověku, jak se rozhodne.
Taky mi našli šutříky v žlučníku, ale už je tam nemám. Asi jsem měla ty, které se dají rozpustit, jedny jsou cholesterolové, ty jsou rozpustit...a ty jsem asi měla já, byly malinké a občas se zasekly ve žlučovodu, když tudy zřejmě procházely. Existuje i teorie, že se jedná o zapouzdřené parazity, nevím.
Ty druhé prý rozpustit nejdou.
Ale já jsem taková, že pokud to jde a nejsem přímo ohrožena na životě, zkouším hodně věcí, abych nemusela na radikální nevratné řešení, které taky 100% nemusí pomoct. A to nemusí.

Používala jsem černou ředkev - Rabanon...byl to teda docela hnus...ale funkční.

A ještě mrkni (pokud teda tě to zaujme) na meridián žaludku, tam je i porucha žláz, astma, cukrovka, dysbalance zásaditého a kyselého prostředí, kolitida, gastritida, Crohnova nemoc (vnitřní větev meridiánu), u vnější větve meridiánu nemoci bránice, hiátová kýla, křečové žíly, dysfunkce vaječníků, nadýmání, dysfunkce žaludku, jater a žlučníku, ledvin, trávicí enzymy, chronická únava atd...je toho ještě víc, enchce se mi to opisovat všechno.

Takže bych tyhle meridiány (já) řešila i v případě operace a to z toho důvodu, že prostě pokud tudy ta energie neprochází správně, nevyřeší se nic do té doby, pokud bude, a to tedy ani po operaci.

Já si to celé představuju jako třeba mobil (orgán) a nabíječka (dráha)..pokud je poškozená nabíječka, rekonstrukce a opravy a výměny mobilu nic moc nenapraví, musí se spravit to, co k němu tu energii přivádí, aby vůbec měl možnost správně fungovat. A dokud se nenapraví, pak bude mobil čím dál "rozbitější" a nebude fungovat tak, jak má :-).

Určitě to není samospasitelné, ale viděla jsem obrovské změny např. u psů, pokud to byla příčina jejich problémů právě třeba se žlučníkem, játry nebo ledvinami. bylo to řádově pár hodin do obrovského zlepšení (bylo vidět i z následných odběrů a UTZ)
Jenie 46351
11.3.2018 11:32:50
Pampelo, zajímavé čtení, uvádí se tam i závratě, ty já taky mám. Každopádně šutry už tam jsou, takže to už nějaké protažení meridiánu nejspíš nespraví. Já jsem v tuhle chvíli už rozhodnutá dát žlučník pryč. Ve skrytu tajně doufám, že se po operaci zlepší i to dýchání, ale i ty trávicí problémy kdyby odešly, bylo by líp. Už se bojím cokoliv sníst, od začátku roku jsem zhubla 10 kilo, prostě se svým žlučníkem jsem přestala kamarádit.
Pam-pela 97353
10.3.2018 22:40:55
jenie, já bych zkusila i někoho, kdo se zabývá komplexní medicínou, někoho, kdo je schopen zhodnotit i souvislosti.
Minule jsem ti v jiném tématu psala třeba o energetických drahách - meridiánech - jsou to dráhy v těle pro západní medicínu nijak neprokazatelné, kterými vlastně v těle proudí energie...napájí jednotlivé orgány a na nich leží akupunkturní body.
Někdy stačí "protáhnout" meridián, aby si tělo s daným orgánem pomohlo...jen napíšu, že když jsem měla ty problémy, o kterých jsem psala, neměla jsem o tom až zas tak velké povědomí.
O akupunktuře nemám ani teď..někdo používá moxování, poklepávání, akupresuru, leccos jde i doma, když člověk ví, co má stimulovat...je spousta různých možností.

Dám sem odkaz na dráhu žlučníku - je to složité na čtení asi...ale jen pro zajímavost, kolik problémů se může skrývat za jednou energeticky špatně "průchodnou" drahou. Stránky jsem vybrala náhodně, dá se toho určitě najít spoustu.

http://www.reiki-cz.com/akupunktura.php?id_aku=20

Je to fakt jen jako možnost se na tělo, a i psychiku vlastně podívat i jinak...
Někdo dělá zas třeba reflexku přes ťapky na nohou...ono možností je, ale většinou ej to o tom samém.
Pam-pela 97353
10.3.2018 22:31:28
Právě jak kdy...určitě to souviselo i s počasím, s přetížením a tak...někdy se to vytratilo i na pár týdnů, někdy to bylo až nesnesitelný ~d~. Ale třeba mizelo to vsedě u stolu, když jsem byla jakoby trochu nahrbená dovnitř...
Alca 145121
10.3.2018 21:40:40
Mě se to právě projevuje i po operaci - před ní jsem měla problémy jen při kolikách, teď to většinou indikuje ten hlad (někdy cítím hlad i v zádech). jako není to pro mě nějak závažně omezující, ale někdy (třeba nad ránem v posteli) je to nepříjemné, musím něco málo sníst, protože jinak znovu neusnu, jak je mi nepohodlně.
Za sebe můžu říct, že se u mě po operaci projevila spousta věcí jako pravděpodobně následek operace, které jsem fakt nečekala - například problém s vlčím hladem, kdy prostě nemůžu zůstat delší dobu bez jídla, jinak je mi fakt zle....... A bohužel sem tam zůstaly i náběhy na koliky, i když to negraduje do kolik. Blbý je, že se nedá vychytat, čím je to způsobené :(
nechci působit negativně, ale tohle všechno jsou věci, které mi přijde, že člověku doktoři neřeknou. Mě přišlo, že k tomu přistupují, jak k vyndání chybné součástky a vše je ok, ale tělo je dost provázané a bohužel to tak snadné není :( Jasně, jsou lidi co jsou bez problému, ale jsou i tací, co problémy mají.
Ještě bych dodala, že mě teoreticky vyndali žlučník v ideální dobu, bez zánětu, laparoskopicky..... Přesto se prostě s problémy potýkám :(
Jenie 46351
10.3.2018 20:35:52
Díky za odpovědi. Teď jsem našla na jiných stránkách, že měl také někdo zhoršené dýchání při podražděném žlučníku. Špatná zpráva je, že se to nezlepšilo ani po operaci.
 Názory 110 z 647  [Dalších 637 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.