| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Alkoholismus

15.9.2009 11:44:46 blanka8

Matka alkoholička pokračování - jak to vše dopadlo

Ježkovy voči nzlobte se na mě dlouhou jsem tu nebyla a už mi ňáko nejde vložit téma....................~t~
Ahojky všem, 2x jsem vkládala téma o matce alkoholičce. V kostce - manželova dcera se nám svěřila nejdříve s tím, že si s mámou nerozumí, pak že jí nepřiměřeně bije trestá a ve finále z dcery vypadlo, že máma pije a provozuje sex před ní a sestrou......... Manžel sehnal právničku, která mu poradila jak postupovat, zajistil psychologické vyšetření pro dceru - jestli je citově závislá na matce(pak by nemělo cenu se pouštět do změny o svěření péče) no a v hlavně, jestli si holka nevymýšlí. Světě div se sociální odbor opravdu nepracuje ve prospěch dítete, ba naopak matky...... Na konci pŕázdnin proběhl soud, kdy byla dcera svěřena do péče mého manžala se souhlasem její matky, bohužel se to netýká mladší dcery, která zůstala v péči matky. Matka po domluvě se sociálkou prostě přistoupila na rozdělení sester, aniž by se kdokoliv té mladší na něco zeptal, např jestli chce být u otce, jestlůi ví co maminka před nimi provozuje se "strejdou", jestli ví že pije je agresivní a nic si nepamatuje, blabla..... Prostě šli cestou úplně nemenšího odporu - jenom aby se na matku a strýčka nepodalo žádné trestní oznámení. Manžel je samozřejmě rád, že má dceru v péči, ale má obavu o mladší dceru, což je pochopitelné, poněvadž pochybuji, že alkoholik je schopen se nějak zásadně změnit. Proč to vše píši, úplně mě udivuje, že nikdo nepátrá po pravdě pravdoucí, že soudce nenařídil matce vyšetření a poté případné ústavní léčení, poněvadž tam je zakopaný pes, ale nechal to na nějaké prazvláštní dohodě mezi matkou a sociálkou, kdy dámy ze sociálky prohlásili že v matce nevidí žádné pochybení a že se jim zdá inteligentní. Což můžou tvrdit soudci, ale né lidem v jejím okolí, vždyť i ta 13 letá holka jí musí říkat co je třeba udělat, aby se na to nezapomělo. Asi ještě dlouho nepochopím náš sociální systém, ale to že dceru soud svěřil do péče prakticky během 2 měsíců, považuje naše právnička za velkou výhru....Sociální odbor i matka vše hodili na tu 13 letou holku, že má pubertu a basta. Nehledě na to že vlastní matka o dceři vkládá, že nemá vyřešenou sexualitu a že je na holky..... No to by bylo na dlouhé vyprávění, já to napíšu jkak si to myslím já - prostě na to dítě hodila to co ta holka řekla nahlas a otočila to proti ní....a ta z toho byla opravdu špatná, protože ve svém věku má jen dobré a zlé a nechápe záludnost dospělých. a nemluvě o babičce z matčiny strany která na ní přede mnou vyjela ať si čokoládu pro ségru nechá a hodila jí na ní, že prej stejně nechtěla, aby se narodila (byli jí 3 roky)............
Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
Téma: Matka alkoholička pokračování - jak to v... blanka8 15.9.2009 11:44
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... Krakatice 15.9.2009 11:50
**Re: Matka alkoholička pokračování - ... blanka8 15.9.2009 12:19
*No nevím, nevím X E N A 15.9.2009 12:28
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... Mamča + 4 ♥ 15.9.2009 13:26
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... kotyk 15.9.2009 13:45
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... dolphin2 15.9.2009 13:49
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... Bonie+2 15.9.2009 15:37
**Re: Matka alkoholička pokračování - ... Mamča + 4 ♥ 15.9.2009 18:47
*Re: Matka alkoholička pokračování - ja... Bettinka(Majda12/03 + Tom5/08) 15.9.2009 15:54
**Re: Matka alkoholička pokračování - ... Bonie+2 15.9.2009 20:12
***Re: Matka alkoholička pokračování ... blanka8 16.9.2009 10:31
****Re: Matka alkoholička pokračován... Bonie+2 16.9.2009 12:30
*****Re: Matka alkoholička pokračov... blanka8 16.9.2009 15:43
******Re: Matka alkoholička pokrač... Bonie+2 16.9.2009 20:33
*******Re: Matka alkoholička pokr... blanka8 18.9.2009 9:26
*******Re: Matka alkoholička pokr... blanka8 18.9.2009 11:23
********Re: Matka alkoholička po... Bonie+2 19.9.2009 21:20
*********Re: Matka alkoholička ... blanka8 21.9.2009 9:22
*********Re: Matka alkoholička ... blanka8 21.9.2009 9:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.