| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - kožní

19.12.2009 21:29:59 Skřet

Dětský dermatolog - Praha

Můžete mi, prosím, někdo doporučit dobrého dětského kožaře nekde v Praze - nejlépe Praha 10, Praha 2 nebo čtyři?
Mam čtyř a půl měsíční miminko, které od narození bojuje s různými ekzémy. Vždycky jsme odešli od pediatra s tím, že je to v jeho v věku bud normální, nebo s nějakou mastičkou, která obsahuje kortikoidy.

Ted se malý osypal hodne, má červenou půlku hlavičky, obě tvářičky i čelo. Hrozně ho to svědí - budí se a drbe si očička a obličej. Pediatr nam dal opět krém s kortikoidy s tím, že je to atopický ekzém. Mě se moc nelibí natírat ho kortikoidama v tak velkem rozsahu. Navic diagnoza od pediatra z pul metru v šeré ordinaci, že je to atopický ekzém a honem kortikoidy se mi moc nelíbí. Ráda bych, aby to viděl nejaký kožař. Prosím poraďte. Malému to zatím natírám jen tu nejhorší část, protože je mi ho líto jak ho to svědí a nevyspíme se. Určitě chci koupit, ještě nejaké jiné krémy a zkusit to.Díky za rady.

Michala
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Dětský dermatolog - Praha Skřet 19.12.2009 21:29
*Re: Dětský dermatolog - Praha Miri 19.12.2009 22:8
**Re: Dětský dermatolog - Praha Skřet 19.12.2009 22:16
*Re: Dětský dermatolog - Praha Kinga+3 19.12.2009 22:10
*Re: Dětský dermatolog - Praha sojka+07+09 19.12.2009 22:26
*Re: Dětský dermatolog - Praha Djanka 20.12.2009 15:41
**Re: Dětský dermatolog - Praha evča+viteček 26.2.2010 9:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.