| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

22.8.2010 8:52:21 petru

Re: jak bojujete s depkou?

Něco jako depka na mě dnes začalo lízt (fakt nemyslím depresi, tu už snad mám za sebou).
Manžel mě vytočil takovou blbostí, že mi začly téct slzy. Fakt jsem se s ním chtěla nebavit. Ale vzhledem k tomu, že za hodinu jedeme na dovolenou, tak by to bylo ještě horší. Asi po půl hodině mi došlo, že asi na mě leze premenstruační syndrom, což mě docela uklidnilo.

Ráda bych si, když se mi něco nedaří, představila, jak mám šťastnou rodinu a zdravé děti a...., ale to si málokdy uvědomím hned v tu chvíli, když mě něco naštve, když na mě leze ta blbá nálada. Hold musí odeznít nějak jinak a většinou odezní, i když to chvíli trvá. Když neodezní, tak pomůže někdo jiný, přítel, kterému se vypovídáš, vypsat se, psycholog nebo dokonce psychiatr. Ale to už jsme asi jinde. HODNĚ ŠTĚSTÍ A BRZY ÚSMĚV NA RTECH.~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak bojujete s depkou? Dlask 22.8.2010 7:52
*Re: jak bojujete s depkou? fisperanda 22.8.2010 8:8
*Re: jak bojujete s depkou? Kotrmelec 22.8.2010 8:8
*Re: jak bojujete s depkou? ...neviditelná... 22.8.2010 8:11
**Re: jak bojujete s depkou? Alice a 2 zlatíčka 22.8.2010 8:28
*Re: jak bojujete s depkou? Kalamity YANKA 22.8.2010 8:25
**Re: jak bojujete s depkou? petru 22.8.2010 8:52
*Re: jak bojujete s depkou? *riv* + 3 kluci 22.8.2010 9:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.