| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět středního ucha

23.11.2010 15:59:08 Graace

Jsou zánět středního ucha a moučnivka snadno přenosné na další dítě?

Zajímá mě, jak je to se slabým zánětem středního ucha (ovšem obě uši pro počínající hnisavost píchnuté) a moučnikou v ústech. Sousedčina dcera na tohle bere ATB, syn má mírný kašel - jsme zavření doma a to jen 4 patra od sebe. Můžeme uskutečnit návštěvu dětí? Je mi jasný, že můj syn může sousedčinu dcerku ohrozit ještě kašlem, ale může i sousedčina dcera ohrozit mého syna zánětem středního ucha či moučnivkou??? Byla bych nerada, aby mi syn více onemocněl, ale zároveň bych byla ráda, kdybychom v tomto chladném deštivém počasí nemuseli být celé dny zavření doba bez kontaktu s ostaními, když jsou naše děti normálně čilé a nestěžují si na žádné bolesti.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Jsou zánět středního ucha a moučnivka sn... Graace 23.11.2010 15:59
*Re: Jsou zánět středního ucha a moučni... ...neviditelná... 23.11.2010 16:2
*Re: Jsou zánět středního ucha a moučni... Jana, 2/07+10/08+5/11 23.11.2010 16:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.