| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Citlivé děti

21.12.2010 21:03:22 modrej obláček

Občasné záchvaty strachu po nočním probuzení

Dcera (5 let), dost citlivá, jako malá do roku v noci občas vřískala a probudilo jí a přestala brečet až u světla a pohádky.

Teď, takhle hodně asi podruhé v životě, slaběji ještě jednou k tomu, mi udělá to, že při nemoci - rýma, kašel, bere jen prášky na kašel, nic moc do ní neláduju, horečku nemá, usne, pak se do cca 23 hod. vzbudí - popíšu dnešní "scénku" - nejdřív trochu bulí a něco říká, nerozumím, asi se jí něco zdálo, pak začne ječet, kopat nohama, drží se mě, že se hrozně bojí, že chce domů, že to nevydrží, že má strach a pořád dokola. Říkám jí, že doma jsme (rok a půl přestěhovaní do nového od bývalého manžela, za 14 dní nás čeká stěhování do velkého bytu - s tím to ale asi nesouvidí, jednou to udělala, i když jsme ještě o stěhování nemluvili), že se nemusí bát, musím jí vzít do světla, pustit pohádku, normálně mi odpovídá, do toho občas začně zas kopat nohama, a že se bojí, pak se uvelebíme, koukáme na pohádku, povídáme a je zas klid... Takhle hodně to udělala podruhé, zítra jdem na kontrolu, tak to řeknu dr., jen jsem se potřebovala vypsat a třeba najít někoho, čí dítě to taky dělá... Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Občasné záchvaty strachu po nočním probu... modrej obláček 21.12.2010 21:3
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... remus 21.12.2010 21:28
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... Věra. 21.12.2010 21:46
**Re: Občasné záchvaty strachu po nočn... modrej obláček 21.12.2010 21:49
***Re: Občasné záchvaty strachu po no... Věra. 21.12.2010 21:53
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... Temiška 21.12.2010 21:51
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... Balbína 21.12.2010 23:6
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... Petra Neomi 21.12.2010 23:9
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... Janoow 22.12.2010 3:29
*Re: Občasné záchvaty strachu po nočním... modrej obláček 22.12.2010 11:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.