| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

14.2.2011 16:14:27 Lenka Gregorová

Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO

reaguji na Aleše.
Naprosto s Vámi Aleši souhlasím. Já osobně mám též s homeopatií jen samé dobré zkušenosti. Pomohla mi vyléčit problém, se kterým si alopat nevěděl rady a doma jí používám zcela běžně. Např. klasické nachlazení, rýmy, kašle u dětí, nádherně jsme zvládli neštovice, urychlení hojení po porodu, podpora srůstání kostí při tříštivé zlomenině, namožené svaly atd...atd...je toho moře. Obyčejnou alopatii používáme zřídka kdy. Naposledy mému synovi předepsala mudr. atb na prudušky, ale za dva dny jsme to vyléčili homeopatií, takže žádné atb se nekonaly. Homeopatie mi rozhoděn nepříjde drahá, nepočítám-li nějaké speciality z Anglie. 80,- za balení tubičky je zcela přijatelné....kdejaká alopatie na běžné nachlazení je dražší. Takže každý a´t si zaujme k homeopatii jaký postoj chce.......skeptici budou stále povídat o placebu, ale naopak ti, co jim homeo pomohla na ní nedají dopustit. Proč by taky královna Matka měla svého osobního homeopata, proč by indický král měl dvorního homeopata, proč by bylo všude ve světě otevřeno tolik homeopatických akademií a homeopatických nemocnic, kdyby to bylo placebo? Každý ať máme svůj názor, zvé zkušenosti, zvé poznatky, svojí formu studia ať už alopatie či homeopatie, hlavně, že jsme spokojeni :o). Dobrou chuť Aleši při homeopatické hostině:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Homeopat pro děti - Brno berta+2 24.1.2011 13:27
*Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO jakfungujehomeopatie 24.1.2011 13:37
**Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Uliana 24.1.2011 13:43
**Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Aleš Ručka,tříletý syn 13.2.2011 19:31
***Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Lenka Gregorová 14.2.2011 16:14
****Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Aleš Ručka,tříletý syn 17.2.2011 22:2
*Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Katka+3 kluci 24.1.2011 17:6
**Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Danik78, P+D 7/09, H 4/11 24.1.2011 17:46
***Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO berta+2 24.1.2011 18:44
****Re: HOMEOPAT PRO DĚTI BRNO Aleš 3.2.2011 22:0
*Re: Homeopat pro děti - Brno Martina 8.2.2012 12:34
**Re: Homeopat pro děti - Brno Veronika,dvouletý syn 24.4.2012 0:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.