| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hlídání dětí

1.3.2011 3:44:12 Lůca+2

Sousedské hlídání

Ahoj...víte někdo o někom, kdo to už praktikuje? Já o tom začínám přemýšlet...bydlím v praze 4....mám 20ti měsíčního prcka a školačku, máme velký byt s dvěma koupelnama a pokojíkama, bydlíme slušně a čistě, svoje děti zvládám dobře....jakým způsobem se děti na hlídání hledají? To si mám dát inzerát? Zvládla bych ale maximálně jedno, nejvýše dvě...nechci se z nich zase zbláznit a chci mít na ně čas, ne je posadit k televizi. Jaké jsou podmínky, víte někdo? Hlídáte už někdo? Nějaké rady, tipy? Mě by to i bavilo, děti mám ráda a malej by měl kamarády.....a svěřily by jste takto svoje děti?
Díky za reakce, mě by to opravdu i bavilo, nicméně koukám i na finanční stránku, klesl mi rodičák na 3800 a mámě dvě hypotéky, takže ráda přidám do rodinného rozpočtu....
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Sousedské hlídání Lůca+2 1.3.2011 3:44
*Re: Sousedské hlídání daba+holčička 1.3.2011 10:7
**Re: Sousedské hlídání daba+holčička 1.3.2011 10:8
***Re: Sousedské hlídání Lilian 1.3.2011 11:15
*Re: Sousedské hlídání cyann 1.3.2011 11:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.