| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Snažíme se

8.4.2011 10:07:21 Ivie

Nepřetržité krvácení v druhé polovině cyklu

Ahoj všem,potřebovala bych poradit. Kolem 25.3. (12–13 DC) proběhla ovulace, od středy 30.3. (17 DC) jsem začala nejprve růžově špinit, od čtvrtka už to ale přešlo v krvácení, v pátek 19 DC mi dr. řekl, že se odlučuje sliznice, prý nějaká hormonální nerovnováha a píchnul mi agolutin+agofolin. Dnes jsem 26 DC a stále slabě krvácím :-( Je to v intervalech, pár hodin třeba nic a pak se to zase trochu spustí, musím nosit slipovku (někdy je to červená krev, jindy růžová).. Dr. mi napsal od příštího cyklu duphaston, aby se to neopakovalo, mám ho brát 15 DC, ale bojím se, že teď vůbec nepoznám kdy vlastně mám MS (=1 DC), když krvácím/špiním pořád, dle dr. budu mít teď MS slabou. Poslední MS jsem měla 14.3., ale po revizi, na které jsem byla v lisotopadu, jsem musela dvakrát na vyvolávačku, jinak bych MS nedostala…

A otázka zní – stalo se vám něco podobného? Už slabě krvácím v podstatě 10 dní, jak to s vámi doktor řešil, poznaly jste, kdy pak přišla „skutečná“ menstruace??
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Téma: Nepřetržité krvácení v druhé polovině cy... Ivie 8.4.2011 10:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.