| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2009

24.4.2011 22:47:52 luciferek + Terinka+Luky

ahoj

Ahoj Davídku, taky malému gratulujeme k narozeninkám ~x~~x~~x~ Ohledně prdíků, tak u Lukáška to trvalo cca do 5 měsíců, ale nechci strašit ~a~ Věřím, že u Vás to brzo odezní...neboj ~;(( Co se týče nočníku, tak Lukajda volá cca od prosince, ale stále to není 100%, takže ven a na návštěvy chodíme stále s plínou..připadá mi, že je to podle něho, jak se mu chce..~o~ Ale myslím,že mají ještě čas, někomu to trvá i do tří let, co jsem slyšela...~;)

No, holky, tak Lukajda od včerejška opět zahleněný, snoplí a dnes večer opět uzlina na druhé straně a zvýšená teplota večer ~n~~n~~n~ My se na tu operaci fakt nedostaneme...je to pořád dokola, už nevím, co s ním...Terka je na tom podobně...chjo ~n~~n~~n~ Už nevím, co s nima, asi pojedeme k homeopatovi...jinak Lukajda má malinko zvětšenou nosní mandli, nevím, zda jsem to už psala, možná jo~j~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahoj luciferek + Terinka+Luky 24.4.2011 22:47
*Re: ahoj Davídek01 26.4.2011 12:50
**Re: ahoj Zuzulka7 26.4.2011 18:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.