| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2001

26.12.2004 10:21:59 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003)

Re: Ťuky, ťuk je tady někdo?

On sem tak dlouho nikdo nechodil, že přestali i ti, kdo původně chtěli :-)
My máme dva kluky (jak je vidět v hlavičce - srpen 2001 a leden 2003). Ale náš starší by patřil spíš někam do kategorie miminko :-) Dávali jste už děti do školky? Já prcka přihlásila od září 2005, ale teď mi logopedka doporučila, abych ho někam dala, protože ještě nemluví a myslíme si, že se mu jen nechce, tak by ho možná školka mohla přimět, aby změnil názor. Jenže naše báječná školka má až do toho září plno, takže jsem se musela poptat jinde... jednu jsme našli - jsou tam hodní, ale úplně ono to není - my spíš mluvíme na děti normálně, pomáhají nám s vařením i na zahradě a tak podobně (proto jsme vybrali Montessori školku), ale v týhle "náhradní" školce se na děti spíš pitvoří, chtějí, aby si hrály hlavně s hračkama, koukaly na divadýlko apod. - neříkám, že to je špatně, ale naše děti tyhle věci moc nebaví - radši napodobujou dospělý, tak si nejsem jistá jak bude prcek spolupracovat... Taky tam chtějí mít děti před osmou hodinou a máme to asi 8 km autem, takže to znamená budit obě děti krátce po sedmý... Zatim jsem tam domluvená, že prcek nastoupí od ledna do června a pak poputuje do tý prvně vybraný školky (i kvůli návaznosti na ZŠ a má tam kamarády), ale jsem zvědavá jak to bude probíhat...
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ťuky, ťuk je tady někdo? rascal-ka 23.12.2004 6:33
*Re: Ťuky, ťuk je tady někdo? JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 26.12.2004 10:21

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.