| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

15.5.2011 9:28:19 fisperanda

Homeopatika

Ahoj holky, přeju krásný svěží nedělní den :)

Potřebovala bych poradit ohledně homeopatik, nemám vůbec žádnou zkušenost. Už zase se to týká dceřinýho kašle. Omlouvám se, že tady s tím furt otravuju, ale nevím kam jít pro radu.
Dceři (5 let) zjistili alergie, jako příčinu kašle, to už máme podchycený, bere Xyzal, a funguje to.
Problém je, že má ještě druhý typ kašle, a to asi normálně z nachlazení. Prostě když je delší dobu venku, lítá s děckama (a je dobře oblečená) tak mám dojem že když ji prostě ofoukne, tak hned lehne s kašlem.
Teď sem byla venku s kámoškou, koukala sem na její děcka, jak si bezstarostně venku pobíhají v tričku, celý uřícený, radostný, a já sem řekla, že tohle bych si s dcerou fakt dovolit nemohla, kámoška říkala, že to měla taky tak a pomohly na to homeopatika.
Na jednu stranu nechci jít do zkoušení něčeho, na základě informace "jedna paní povídala", protože lékárnu už sem vykoupila dostatečně a bez efektu.
Na druhou stranu bych to chtěla aspoň zkusit, ale nevím kde začít. Na internetu nechci nic diagnostikovat, různý homeopatický poradny mi moc nepomáhají, tam se ztrácím v těch informacích.
Takže - otázka: Můžu se ohledně homeopatik poradit v lékárně? Mají tam vůbec informace ohledně homeopatické léčby? Tuším že v lékárně můžou objednat homeopatika, já ale potřebuju přesně poradit který.
Nebo kde můžu najít informace, abych měla aspoň představu, do čeho jít?
Budu ráda za každou radu a zkušenost ~x~

Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Homeopatika fisperanda 15.5.2011 9:28
*Re: Homeopatika Peripetie 15.5.2011 9:48
*Re: Homeopatika koxtry 15.5.2011 10:27
**Re: Homeopatika fisperanda 15.5.2011 11:7
***Re: Homeopatika Jedůfka / 99,00 15.5.2011 11:24
****Re: Homeopatika zrzulec 15.5.2011 11:49
**Re: Homeopatika JankaP 15.5.2011 17:18
***Re: Homeopatika zrzulec 15.5.2011 21:19
****Re:Kaštanová tinktura JankaP 15.5.2011 22:54
*Re: Homeopatika Beruška+J02A07T10 15.5.2011 10:28
**Re: Homeopatika fisperanda 15.5.2011 11:6

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.