| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

25.5.2011 11:25:12 Leena+Michalka listopad 09

Podávání homeopatik - Stodal a Coryzalia

Tak dnes jsem byla u nasi pani doktorky. Ma skoro 14 dni zadni rymu, a dva dny v noci ma suchy kasel. Celkove je bez teplot a jinak "v pohode", jen ja sama mam virozu a velky zanet v krku, proto jsem chtela mit klid, ze ji nic neni.Podle doktorky ma slaby zanet v krku, napsala nam pamycon do nosu, na kasel doporucila sinecod. Rada bych jeste treba 3 dny zkusila neco mene "agresivniho". Asi nejake bezne kapky do nosu, davala jsem ji jen morskou vodu a ta je na to asi slaba (koupim asi olynth?). No a na kasel bych chtela Stodal a na rymu Coryzalia, pomohlo to vasim detem? Vim, ze by homeopatikum melo byt jenom jedno a klasicka homeopatika tyhle slozene asi moc neuznava, ale vubec tomu nerozumim a nevim co koupit jineho, jeste me napadl na kasel Hedelix. Dekuji vsem za rady.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Podávání homeopatik - Stodal a Coryzalia Leena+Michalka listopad 09 25.5.2011 11:25
*Re: podavani homeopatik - Stodal a Co... Gora 25.5.2011 12:32
*Re: podavani homeopatik - Stodal a Co... Petra+Kačenka 4/06+Ondra 2/10 25.5.2011 12:49
*Re: podavani homeopatik - Stodal a Co... Kolářová Adéla 25.5.2011 13:3

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.