| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2011

8.6.2011 13:19:54 Kačky a //

Re: Chudák Květinka :(

Lenco,
píšeš "zatím urážíte jenom vy" - promiň, ale já sem třeba taky chodím, Květince jsem nic nenapsala, ale spadám zřejmě podle tebe mezi ty, kterým vadí? Tak kdo tady pak uráží? osobně si taky mylsím, že se to tu vyřešilo, jelsti se Azaretky něco dotklo, tak dotklo a už to tu nevyřešíme a mylsím, že to tu ani nikdo řešit nechce. Květinka byla slušně pozvaná, nevšimla jsem si, že by se pak ozvala nebo o sobě něco napsala atp.
A podle mě - teď píšu jen svůj názor - právě díky takovým, jako jsi ty a podobné, co sem te´d budou chodit nakukovat, se diskuse přesune pryč. Ne kvůli Květince, s tou se to vyřešilo a omyl se může stát komukoli. Nikomu se nebude chtít psát osobní věci na diskusi, kam pak z kovíjakých důvodů leze kde kdo. A to jsem myslím dost splachovací.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Chudák Květinka :( Lenča 8.6.2011 13:3
*Re: Chudák Květinka :( Girili 8.6.2011 13:5
**Re: Chudák Květinka :( Lenča 8.6.2011 13:11
***Re: Chudák Květinka :( Kačky a // 8.6.2011 13:19
***Re: Chudák Květinka :( 4.2Jája-Elda,Terka,Tom12 8.6.2011 13:23
***Re: Chudák Květinka :( Girili 8.6.2011 13:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.