| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Charitativní projekty

18.8.2011 15:07:45 kdyzsluncenesviti

Nadace neodpovídá

Přemýšlím, jak dál postupovat v tomto případě. Začátkem měsíce června jsem oslovila jedno občanské sdružení s žádostí o pomoc pří úhradě zdravotního chodítka pro syna. Není to přímo nadace, ale také přijímá dost individuálních žádostí a v minulosti nám už pomohlo. Syna v budoucnosti čeká náročná operaci a její úspěch záleží dost i na tom, jak se nám ho do ní podaří rozchodit.

Odpověď od ředitelky občanského sdružení mi přišla hned následující den. V ní stálo, že děkuje za zaslání žádosti na pomoc pro mého syna a věří, že mu
budou schopni pomoci. Dále potom, že do konce měsíce červa mi zašlou vyrozumění. Bohužel, nedorazilo nic. 8.7. jsem se chtěla připomenou a napsala jsem tedy e-mail s dotazem, jak moje žádost dopadla. Zase nic. Říkala jsem si, že je paní třeba na dovolené a dál jsem čekala. 12.8. jsem onen e-mail s dotazem , jak moje žádost dopadla, znovu odeslala. No a hádejte ... nic. ~n~

Nemám nazbyt peníze na to, abych si dobíjela kredit a zkoušela to ještě telefonicky. Další e-maily už psát také nechci, protože si už připadám hloupě. Moc dobře znám fakt, že nadace a občasná sdružení často neodpovídají, ale vždy je to tak, že neodpoví už na samotnou žádost.

Teď vůbec nevím na čem jsem. Navíc už je prakticky po létě. Doba na výrobu chodítka je taky delší. ~7~ Doma se s ním chodit nedá. ~a~ Úplně by mi stačilo, kdyby napsali, že nic nedají. Jejich stránky normálně fungují. Mám ještě čekat? Mají v takovýchto sdruženích dovolené celé dva měsíce? V září mě čeká shánění peněz na další finančně náročné pomůcky, tak nevím, jestli mám oslovit s touto žádostí ještě další nadace. ~d~


Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Nadace neodpovídá kdyzsluncenesviti 18.8.2011 15:7
*Re: Nadace neodpovídá ... Miilu 18.8.2011 15:31
**Re: Nadace neodpovídá ... JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 18.8.2011 17:51
*Re: Nadace neodpovídá ... šatranka 18.8.2011 19:4
**Re: Nadace neodpovídá ... kdyzsluncenesviti 18.8.2011 19:20
***Re: Nadace neodpovídá ... vendyna (Janinka + Alenka) 18.8.2011 19:44
***Re: Nadace neodpovídá ... šatranka 18.8.2011 19:47
****Re: Nadace neodpovídá ... šatranka 18.8.2011 19:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.