| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hlídání dětí

31.10.2011 9:55:09 Shariii

Jak máte smluvně ošetřeno hlídání dětí (ne přes agenturu)?

Ahoj,
mám dotaz na ty z vás, které využívají nějakou paní nebo slečnu na hlídání, ale ne přes agenturu ani profesionálku se ŽL. Zajímalo by mně jak to máte s nimi smluvně ošetřeno?
Já momentálně uvažuji, že bych si hlídáním dětí trochu přivydělala. Jsem po skončení RD a už tři měsíce marně sháním práci, dítě mám ve školce. Že jsem doma a mám čas se dozvěděla jedna paní (kamarádka kamarádky kamarádky...), která by potřebovala občas pohlídat děti. Já jsem během RD celkem hodně hlídala děti kamarádkách a známým, které už pracovaly a tak jsem paní byla doporučena, že jsem dobrá a spolehlivá. Nicméně s těmi známými a kamarádkami nešlo o profi hlídání ani jsem za to nebrala plat, dostala jsem třeba nějaké stravenky, kilo ovoce nebo mi vypomohly zase ony s něčím jiným, jenže tuhle paní neznám a šlo by opravdu o přivýdělek, za hlídání bych dostávala peníze a my teď nevíme jak to smluvně ošetřit. Máte nějakou radu? Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Jak máte smluvně ošetřeno hlídání dětí (... Shariii 31.10.2011 9:55
*Re: Jak máte smluvně ošetřeno hlídání ... Evka 73 31.10.2011 11:50
*Re: Jak máte smluvně ošetřeno hlídání ... Boubi 31.10.2011 12:33
*Re: Jak máte smluvně ošetřeno hlídání ... Bohdana 31.10.2011 20:55
*Re: Jak máte smluvně ošetřeno hlídání ... M 1.11.2011 8:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.