| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

26.1.2012 17:35:40 Limai

Re: pád na hlavu-jít radši k dr?

Tak předpokládám,když to bylo v herně v družině,že to nebyl pád z výšky,ale spadl z podlahy na podlahu,maximálně ze židle na podlahu,což nijak dramatické není.Takže pokud syn nemá žádné jiné potíže než bouli,tak bych nejela.Ještě k tomu to není žádné mimino,je mu šest,takže tu hlavu má odolnější.Neboj,určitě to bude dobré.Akorát ho sleduj ještě během noci.Mě asi před půl rokem spadnul syn ze schodů,byly mu nějak čerstvě dva roky,schody jsou dřevěné,ale dost strmé a je jich asi 13,a po dopadu spadnul čelem přímo na dlaždice.To jsem měla staženou prdel!!!Na čele mu nenaskočila boule,ale jablko podlitý krví,já myslela že odvezou i mě!Okamžitě jsem volala taxi a jelas ním do nemocnice,já před očima hrůzné scénáře jako prasklá lebka,krvácení do mozku a nevím co ještě.....zaplaťpámbu se nepotvrdilo vůbec žádné zranění,dokonce ani otřes mozku neměl,ale vytrpěla jsem si neskutečnou hrůzu a dodnes mě mrazí,když jde malej po schodech.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Pád na hlavu - máme jít k doktorovi? Pája, A+A :o) 26.1.2012 17:13
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Balbína 26.1.2012 17:16
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? DaVinci 26.1.2012 17:25
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Senedra 26.1.2012 17:29
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Limai 26.1.2012 17:35
**Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Pája, A+A :o) 26.1.2012 17:43
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? amanvireja 26.1.2012 18:44
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? J 26.1.2012 18:56
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? yogurtová a dva yogurtíci 26.1.2012 20:4

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.