| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Malování bytu

9.2.2012 20:53:23 simiki+koťátko 03/07

Barvy pro vymalování

Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenost s barvou "genius pro". Prohlížím si letáky, v Baumaxu mají tuto barvu za dobrou cenu, můj rozpočet je strašně utáhlý. Potřebuji barvu bílou, kterou bych si namíchala pravděpodobně s lahvičkovou barvičkou (nemám jinou zkušenost) a natřela tím přímo panel. Dřív jsem používala úspěšně Primalex Plus s takovým růžovým výčkem, byl na beton senzační, dobře kryl, ale kvůli financím se dívám po levnější variantě, a Genius Pro je o dvě třetiny levnější. Máte s tím zkušenosti? Nemusí to být nějak super, jedná se mi jen o rychlé vymalování, když tak přetřu za půl roku, rok znovu, až budou lépe finance. ale potřebuji vědět, jestli to aspoň trošku chytí na beton (Primalex Plus chytil).

Malá podotázka - máme se stěhovat trošku neplánovaně z místa, kde jsme plánovaly být déle, takže jsem nalepila na zeď ty plastické nálepky pro děti, jenže při mém pokusu o sundání šla i barva dolů, sem tam barva zůstala, mezi tím bílé místa, nálepek dost a některé velké. Nemáte nějaký nápad, co s tím? Vymalovat celý (další) pokoj je pro mě finančně více méně strašná představa. Když půjdu do Baumaxu na namíchání barvy té nejmenší velikosti, (vyfotím odstín mobilem), myslíte si, že by to nějak zakrylo naše "stopy" na stěně? Jak jsem to teď zjistila, tak mě polilo horko.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Barvy pro vymalování simiki+koťátko 03/07 9.2.2012 20:53
*Re: Barvy pro vymalování simiki+koťátko 03/07 9.2.2012 20:54
**Re: Barvy pro vymalování sylvaina 9.2.2012 21:35
*Re: Barvy pro vymalování Winky 9.2.2012 22:34
*Re: Barvy pro vymalování Půlka psa 10.2.2012 11:6

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.