| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

14.3.2012 9:58:04 Lída+2

březen

Ahoj všem.

Tak nám Dana vybrali na otestování talentované mládeže v kraji v orienťáku - trouba nechce jet....., že není pokusný králík.~8~čeká mě zítra pohovor s trenérem...protože já ho nutit nechci. Holt kdyžtak najdem jiný sport.

Jinak vše při starým. Měli jsme jarní prázdny. Kluci si ještě zalyžovali....takže dobrý~R^

A ve středu Lukovi nalepili rovnátka...takže užíváme zábavu s tím.....sekáme zeleninu,aby jí mohl jíst lžicí....protože jí má rád a má zakázaný i čínský zelí~8~.....tak to si krájí na nudličky a okurky, mrkve a podobný sekáme....supr zábava, že jsem je to učila jíst....kdyby to neměl rád...bylo by to jednodušší....(to poslední neberte vážně)
Jo a nesmí ani kurky od chleba. takže jeho svačiny do školy.....značně schudli.

NA velikonoce pojedou na soustředění....,ale tak napůl...bude blízko. TAk spát nebudou celou dobu.



Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
březen Lída+2 14.3.2012 9:58
*Re: březen Dooly. 6.4.2012 8:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.