| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

27.3.2012 8:00:08 třešničkaA,Tom 09+David 13

Re: dnes

Jo to máš pravdu,taky jsme na výsledky čekali měsíc 9.ledna jsme tam byli a 7.ledna mi přišli výsledky.Takže počítám,že z května na červen to bude taky tak no.Ale to se nedá nic dělat je pořád lepší čekat ted,kdy začíná jaro a lépe to uteče než jak jsme čekali my v tom lednu,kdy kypal sníh a sněhové radovánky jako lyže atd.nás moc neberou,takže jsme seděli pořád doma.
No já beru už dva měsíce ten prednison a musím říct,že po ránu už asi měsíc než se nasnídám je mi blbě od žaludku,ale dá se to vydržet.Takové stavy jsem měla ze začátku těhu jako pocit na zvracení,ale to nejsem to vím na 100%.Takže nežádoucí účinky to nějaké má i ta malá 5mg dávka.
No uvidíte jak dopadnete,pak kdyžtak písněte co a jak.~;)~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
dnes Pavel 26.3.2012 21:6
*Re: dnes třešničkaA,Tom 09+David 13 27.3.2012 8:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.