| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

21.4.2012 10:51:05 třešničkaA,Tom 09+David 13

Re: Reprodukční imunologie - vyšetření u MUDR.Madár v Praze Podolí

Ahoj to je mi líto.~6~
Příčin může být hodně,ale nám se to odhalilo až na imunologii v praze.Je taky i v Plzni,ale ta se myslím specializuje na potraty v pozdějším stádiu jak jsem se dočetla.
Takže pro tebe nejvhodnějsí Praha podolí.Jinde zatím v rámci dopodrobna tohleto nedělají.My to měli dost z ruky až ze severni moravy.

Kontakt máš tady na této stránce,potřebuješ na to žádanku od doktora,kde bude jasně vypsaný tvůj problém.Čeká se na první kontrolu cca 2 měsíce.Bohužel tímže to je jedno středisko pro ČR a SR zatím,tak se dlouho čeká.~7~

http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

Je tam číslo,na které se objednáš jakmile ti doktor vystaví žádanku.

Tu je forum přímo toho doktora ke kterému se tam jde.

http://www.neplodnost.org/forum/forum54-reprodukcni-imunologie.html

Pokud nemáte ještě dítě bylo by vhodné i genetické vyšetření já to mám za sebou taky,ale u mě to bylo zcela zbytečné,když už mám jedno zdravé dítko.Bohužel o imunologii jsem se dozvěděla až později.~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re: Reprodukční imunologie - vyšetření u... třešničkaA,Tom 09+David 13 3.1.2012 20:45
*Re: Reprodukční imunologie - vyšetření... KAKAS 21.4.2012 9:21
**Re: Reprodukční imunologie - vyšetře... třešničkaA,Tom 09+David 13 21.4.2012 10:51
***Re: Reprodukční imunologie - vyšet... KAKAS 21.4.2012 12:29
****Re: Reprodukční imunologie - vyš... třešničkaA,Tom 09+David 13 21.4.2012 13:17
*****Re: Reprodukční imunologie - v... KAKAS 23.4.2012 21:3
******Re: Reprodukční imunologie -... třešničkaA,Tom 09+David 13 24.4.2012 8:53
***Re: Reprodukční imunologie - vyšet... KAKAS 21.4.2012 12:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.