| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

4.5.2012 15:43:37 Mamisek

Re: Porodnice Frýdek-Místek

ROdila jsem tam před třemi týdny a nic moc zážitek to tedy nebyl, z mých porodů to byl třetí a nejhorší, obě předchozí porodnice byly tedy mnohem lepší.Přijeli jsme v sedm ráno s kontrakcemi po třech minutách. Už si mě nechali na oddělení šestinedělí a chlapa poslali domů, že si pro něj mám zavolat, až budu rodit. Upozorňovala jsem je, že mám dostat antibiotika, ale doktor na to, že je čas, až budu otevřená. V devět jsem šla na kontrolu (zase po schodech o patro jinam) a tam mi zavedli tabletu, že prý se to pomalu rozvíjí. Doktor příšerný (myslím, ale že je to jediný příšerný doktor, ti ostatní jsou myslím dobří), při zavádění tablety jsem měla pocit, jako by mi rval vnitřnosti z těla.Antibiotika mi opět odmítl dát. Už cestou zpět na pokoj jsem měla silné bolesti, myslela jsem, že je to tím necitlivým zaváděním tablety, ale ony z toho hned byly kontrakce po dvou minutách. Šla jsem za sestrou, že mám bolesti a ona na to, přece už nepůjdete na sál, zajděte si do sprchy, to přejde, no nepřešlo. Tak jsem se stahy po minutě zase šlapala o patro jinam, pěkně pěšky, i kdybych tam měla lézt po kolenou. Na sále mě posadili do křesla a odešli někam pryč, přišli až za čtvrt hodiny, já se nebyla schopná ani zvednout. Pak jsem jim opět hlásila, že mám mít antibiotika. Vzali mě na lehátko, že mi natočí ozvy a na patnáct minut opět zmizeli. Teprve na čtvrté upozornění mi napíchli antibiotika, dali klystýr a nechali pěkně vyprázdnit. Že dorazil manžel by se mi neobtěžovali říct, kdybych se nezeptal a.Po půlhodině na záchodě jsem šla opět na lehátko, kde jsem byla sama s manželem, bolesti ukrutné, jaké jsem nikdy nezažila, sami jsme tam byli až do doby, kdy jsem začala hystericky řvát, že se mi chce tlačit a nikde nikdo. Ještě že měl malý 4 kila,kdyby byl menší, tak jsem ho porodila sama na stůl. Porodní as. přišla na poslední chvíli. Malý se narodil celý modrý, na hlavě modřinu, vypadal otřesně, chudák. Doktor přišel až na šití, byl moc příjemný, dokonce mi to umrtvil, zatímco asistentka říkala, že budou šít bez umrtvení. Pokoje vypadají pěkně, jsou pro dva s koupelnou a záchodem, což je super. Každá postýlka má chůvičku. Malého mi dovezli až večer, jen proto, že jsem byla vyděšená, co s ním je, proč mi ho nedají. Sestřičky jsou příjemné, ale jsou dobré tak na přinesení čaje, oběda nebo čisté košile. Neporadí s kojením, koupáním, přebalováním, bylo jim celkem jedno, že malému hnisá oko, kdybych nešla žebrat o kapky, tak se o to vůbec nezajímají, nakonec musel dostat antibiotika a zůstat déle.Jako prvorodička bych byla asi hodně mimo. Ze sestřiček tam byla použitelná jen jedna na nějaké rady. Dětem klidně dají dudlík a dokrmují z lahve, pokud si maminka řekne o příkrm. Co mě zarazilo, že se děti neváží před a po kojení, váží je sestra jednou denně. teplota se dětem taky měří jen jednou denně, divné, u předchozích dětí jsme vážili a měřili teplotu častěji.Co si nepřineseš, to nemáš, není tam mast na zadeček, teploměr, ani mýdlo na ruce pro návštěvy....Gynekologické prohlídky jsou velice rychlé, na šití se mi nikdo nepodíval ani jednou. Na ultrazvuku mi zjistili krev v děloze, dali mi na to injekci, ale už neřešili, zda odtekla nebo ne, kontrolní ultrazvuk už mi neudělali. Jinak jídlo bylo vcelku dobré, jen rohlíky jsem si nechávala do druhého dne, než jsem je konzumovala...Pití bylo dost. TOť mé zkušenosti. Asi už bych tam nešla. Jen na jejich omluvu, v můj velký den bylo hodně porodů, já byla v půl jedé devátá, tak proto asi ten nezájem.
Odpovědět
Průběh diskuze (23 názorů)
Téma: Porodnice Frýdek-Místek Edvi+1+1 4.5.2012 8:13
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Nerfka+2 4.5.2012 8:26
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Deja 4.5.2012 8:29
**Re: Porodnice Frýdek-Místek Edvi+1+1 4.5.2012 8:40
***Re: Porodnice Frýdek-Místek Deja 4.5.2012 8:51
***Re: Porodnice Frýdek-Místek Tussi + 3 4.5.2012 8:53
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Tussi + 3 4.5.2012 8:36
*Re: Porodnice Frýdek-Místek iiii 4.5.2012 8:39
*Re: Porodnice Frýdek-Místek ...neviditelná... 4.5.2012 9:16
**Re: Porodnice Frýdek-Místek ...neviditelná... 4.5.2012 9:18
***Re: Porodnice Frýdek-Místek Deja 4.5.2012 9:27
**Re: Porodnice Frýdek-Místek Deja 4.5.2012 12:19
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Aiša+4 4.5.2012 9:59
**Re: Porodnice Frýdek-Místek ...neviditelná... 4.5.2012 11:36
***Re: Porodnice Frýdek-Místek ...neviditelná... 4.5.2012 11:37
****Re: Porodnice Frýdek-Místek Aiša+4 4.5.2012 14:2
****Re: Porodnice Frýdek-Místek adriM+M+N 4.5.2012 15:31
***Re: Porodnice Frýdek-Místek adriM+M+N 4.5.2012 15:35
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 4.5.2012 11:43
*Re: Porodnice Frýdek-Místek Mamisek 4.5.2012 15:43
**Re: Porodnice Frýdek-Místek Mamisek 4.5.2012 15:53
***Re: Porodnice Frýdek-Místek margotka78 alias shit-roller 4.5.2012 20:24
****Rychnov nad Kněžnou Nana*81 5.5.2012 12:21

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.