| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Malování bytu

8.5.2012 11:11:12 Winky

Re: Vliv barev na psychiku člověka, aneb jakou barvou vymalovat

když to máš fakt různý, na mě působí dobře zelená (od jemné pastelové přes výrazně trávovou po tmavou lesní), jeví se mi jako harmonická, uklidňující. Mého muže by z ní kleplo - zelená je pro něj vojna a hotovo :-), stejně tak hnědá, pro mě je to "čokoládová" barva, pro mého muže jaksi ehm, exkrementová :-). On by mohl černobílé kombinace, nejlépe pruhy či spirály, z toho já dostávám skoro epileptické záchvaty.... Ale kdysi mi třeba řekl, že "když ti udělá radost jedna zeď na růžovo, tak si ji někde natři" :-) a já jsem zvolila zeď v obýváku, kde jsou knihovny a pracovní stůl z březového dřeva a barva pochopitelně nebyla růžová ale cihlově červená (hm, chlapský vnímání odstínů), naznal že se mu to takhle líbí a za 5 let neprojevil touhu to změnit. Modrou (světlou, jemnou) jsem dala do pokojíčku dětem, a přesně jak tu někdo psal - v pokoji kam málo svítí slunce je to prostě studené, navíc máme shodou okolností modrý koberec (marně už několik let chci jeho výměnu), takže pokoj připomíná akvárko :-(, letos se stěhujem a domluvili jsme se s nájemníkem že koberec vyhodíme a koupíme nějaký světlý (krémový či tak něco) a on si natře stěny sám, počítám že ten pokoj bude vypadat mnohem, mnohem líp když bude v teplých barvách.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Vliv barev na psychiku člověka aneb Jako... Nevímsirady 8.5.2012 9:33
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... ...neviditelná... 8.5.2012 9:38
**Re: Vliv barev na psychiku člověka, ... Nevímsirady 8.5.2012 9:42
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... ...neviditelná... 8.5.2012 9:43
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... Haaribo 8.5.2012 9:57
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... Jaana2 8.5.2012 9:58
**Re: Vliv barev na psychiku člověka, ... Jaana2 8.5.2012 9:59
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... amanvireja 8.5.2012 10:11
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... Tante Ema 8.5.2012 10:21
*Re: Vliv barev na psychiku člověka, an... Winky 8.5.2012 11:11
**Re: Vliv barev na psychiku člověka, ... Nevímsirady 8.5.2012 18:51

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.