| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2002

15.5.2012 0:41:08 Iva

skola, leto...

teda holky ja nic nestiham! Ve skole jsem od nevidime do nevidim a jeste si nosim hory veci na opravovani. Snad je to jen tim, ze jsem do toho spadla takhle pred koncem roku (nam konci skola 8.6.) a tak maji spoustu testu, ukolu, dohaneni... Pristi tyden by mi mely prijit na naslech dve kolegyne - szastupkyne reditele a vedouci oddeleni matematiky - protoze se uchazim o misto na pristi rok. Tahle skola se mi moc libi, budu rada, kdyz to misto dostanu. Maji ale i jine zajemce (a ti maji na rozdil ode me praxi, uz nejakou dobu uci...), no uvidime...

Jak se mate vy? Co podnikate? Ja byla o vikendu konecne zase s mou segrou (dva mesice jsme se nevidely) a jeji rodinou a bylo to moc fajn - udelali jsme si vecer ohnik, dalsi den vyslap do skal a pak vybornej obed a zmrzlina - no volnej den jak se patri!!! ~:-D

Opatrujte se a dejte vedet co podnikate a co planujete na leto. My uz mame dovolenou za sebou, ale jeste planujem nejake mensi vylety, kempovani... and to bude fajn. Rada se necemu od vas priucim...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
skola, leto... Iva 15.5.2012 0:41
*Re: skola, leto... Hanka + 2 kluci 23.5.2012 10:15
**Re: skola, leto... Iva 23.5.2012 23:26
***Re: skola, leto... Hanka + 2 kluci 24.5.2012 8:22
****Re: skola, leto... Iva 25.5.2012 2:37
*****Re: skola, leto... Hanka + 2 kluci 25.5.2012 8:44

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.