| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2000

26.1.2005 12:41:34 papajana

Leni, Leni, Leni...

Nazdárek! No jo s tou Skalkou už jsem doma. Je to od nás tak 20 minut pěšky a je to tam fakt nádherné. Čerstvě opravený statek, ještě před 2 lety tam byla jen troskovka v dezolátním stavu, ten statek měl velmi dlouhou a dramatickou historii, tak jsme si vždycky říkali, že je hrozná škoda, že se to rozpadne no a pak se toho ujal tenhle šikula a dal to takhle krásně do kupy. Je to na úplně super místě, tam je Cheb nejkrásnější. Půjdete 5 minut a jste u přehrady Skalka na jednu stranu a půjdete 20 minut na druhou stranu a jste ve Františkových Lázních, tam je to nádherná procházka. Mám to prošlé snad stokrát, chodila jsem tam od dětství někdy skoro každý týden. Do centra Chebu je to taky super prochajda, a přijdete tam hezky lesem, čistou cestou rovnou do té hezké historické části (tam bydlíme my). Tak to fakt bezva, těším se. Kolik za to zaplatíte? Napíšu zase později. Manža zítra odjede na 5 dní pryč, tak si užijeme :0))) Ale ty o víkendu asi nejsi, viď? Co ICQ nebo Skype? Zatím ajoj
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Leni, Leni, Leni... papajana 26.1.2005 12:41

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.