| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Alergie

10.7.2012 15:26:59 Sisi Karamelka

Alergie na rajčata

Máme tento problém: se synem (10 let) jsem včera byla na ORL, stěžoval si na bolest v krku, patro má poseté rudou krupičkou, jazyk povleklý a na kořenu se mu tvoří bílé vystouplé pupence, když se je pokoušel setřít kartáčkem, tak prý to hodně bolí. Dr. nám předepsala Klacid s tím, ať zatím počkáme do výsledků výtěru, budou zítra, streptest v ordinaci vyšel negativní. Kdyby ale se mu bolest v krku zhoršila, což se dneska stalo, ať začneme s užíváním atb dneska. První tabletu tedy dostal dneska před polednem, v tom krku to má horší, to jsem viděla i já.

Teď jsem si ale všimla, že má osypaná chodidla, jsou to jakoby štípance a svědí, jenže všude v oknech máme sítě a komáři tu nejsou. U těch štípanců jsme se dobrali toho, že je měl už včera, ale tolik to prý nesvědilo, takže to s Klacidem nesouvisí. Taky se mu olupuje kůže na nohou, což prý ale má už pár dní, jak byla vedra, chodil hrát kopanou, měl ponožky a zavřené boty, takže si podle mě spíš zapařil nohy, byl dost zplavený.

Vůbec netuším, co to může být, na ORL dnes už nikdo není, naše dětská má dovolenou, záskok už taky není. Jediné, co mě napadá jako nejvíc pravděpodobné, je alergie na rajčata, v posledních dnech se jimi cpe pomalu na kila, jenže včera měl jen jedno, dnes žádné - ale že by se alergie projevila takto se zpožděním a jen na chodidlech? A že by mu vyskočila i přesto, že bere Xyzal? Jinak teplotu nemá, krom krku ho nic nebolí, dýchá se mu normálně, prostě NIC.

Jo, Klacid dostal proto, že na jaře se při braní Ospenu osypal, na testy jdeme na podzim, až skončí sezona trav a plísní.

Pokud to nezmizí, tak zítra zajdeme k záskoku na dětské, to samozřejmě.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Alergie na rajčata Sisi Karamelka 10.7.2012 15:26
*Re: Alergie na rajčata? ..maya.. 10.7.2012 15:32
**Re: Alergie na rajčata? ..maya.. 10.7.2012 15:33
*Re: Alergie na rajčata? Hana36 10.7.2012 15:35
**Re: Alergie na rajčata? Sisi Karamelka 10.7.2012 16:1
*Re: Alergie na rajčata? Rotem 10.7.2012 16:6
**Re: Alergie na rajčata? Rotem 10.7.2012 16:8
*Re: Alergie na rajčata lipoo 13.7.2012 16:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.