| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

31.7.2012 10:40:42 Tante Ema

Re: porodnice Bulovka

Měla jsem tam miminu 2011.
Vložky byly, jen si musíš o každých deset jít poprosit na sesternu. Dětské oblečení bylo, nevím jak s měněním,používala jsem svoje, plenky byly, limitovaný počet, ale podle mě dostatečný na den, nepoužívala jsem je, byly v nich třísky, igelitový povrch. Košile, prádlo na postele byly.
Nadstandardní pokje byly plné, čekalo se na ně, kvalitou podle mě daleko neodpovídají ceně, ALE jsi tam sama a koupelnu máš pro sebe, jinak byly pokoje plné. Koupelny standard i nadstandard špína, smrad, nevynesené pytle s vložkami, neodtékající odpady atd. Pokoje průvan, chuchvalce prachu všude. Uklízí se půl kýblem čehosi celé oddělení.
Poporodu počítej se šestihodinou separací.
Obměnil se tam teď personál, Záhumenský odešel do Vinohrad, místo něj šéfuje sál Mikysková. Holý, Vojtěch pryč, možná i dlaší.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Porodnice Bulovka Mlsná Kočka 31.7.2012 9:53
*Re: porodnice Bulovka Tante Ema 31.7.2012 10:40
**Re: porodnice Bulovka K+H 31.7.2012 11:9
***Re: porodnice Bulovka Tante Ema 31.7.2012 18:59
*Re: porodnice Bulovka Sharien 31.7.2012 11:43
**Re: porodnice Bulovka Juldafulda 31.7.2012 13:21
***Re: porodnice Bulovka Sharien 31.7.2012 16:23
***Re: porodnice Bulovka Sharien 31.7.2012 16:23

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.